XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Libertarianismus

 

Libertarianismus

Libertarianismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jedinou cestou z tohoto marasmu je omezit státní despotismus
Rozsah oblastí života jednotlivce, do kterých státní moc vstupuje regulačními zásahy, nemá v celé minulosti naší země obdoby. Stávající systém již téměř ničím nepřipomíná demokracii, jedná se pouze o platformu pro soupeření několika zájmových skupin. Prostředky odebrané na základě zákonů jednotlivcům, jsou přesouvány netransparentními cestami, které zajišťují jejich maximální rozmělnění a ztrátu kontroly. Lidé, kteří z pozice svých politických funkcí rozhodují, co se bude učit ve školách, jak bude vypadat právo a kolik se lidem odebere z jejich peněženek, se stejně většinu času věnují propagandě a stavu svých účtů, nikoli zájmy společnosti.

Rozdíl mezi tzv. pravicí a tzv. levicí je jen pár procentních bodů zdanění. To je směšné!!!

Je třeba radikální změna, jak třeba tohle:

http://www.facebook.com/pages/Cesta-k...=app_190322544333196

Co myslíte?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Hornet (hornetoff@centrum.cz) ... 05.02.2012 01:32:26 ... (Strom/Strom)
Zajímavé téma... leč mrtvé
Škoda, na tohle téma bych podebatil velmi rád... Ale holt je na uplném okraji zájmu, co? :(
feainne Muž feainne ... 12.02.2012 03:19:38 ... (Strom/Strom)
Re: Zajímavé téma... leč mrtvé
Odpověď na příspěvek od Hornet ( mailto:hornetoff@centrum.cz ) z 05.02.2012 01:32:26:

A určitě by šlo o debaty dost bouřlivé. Tohle téma vyloženě přitahuje fanatiky a ovce :)
guest Muž Hornet (hornetoff@centrum.cz) ... 14.02.2012 20:44:45 ... (Strom/Strom)
Re (2): Zajímavé téma... leč mrtvé
Odpověď na příspěvek od feainne z 12.02.2012 03:19:38:

Fanatiky a ovce? Jak to myslíš? By mě totiž zajímalo co z toho jsem já :-)
feainne Muž feainne ... 15.02.2012 12:47:18 ... (Strom/Strom)
Re (3): Zajímavé téma... leč mrtvé
Odpověď na příspěvek od Hornet ( mailto:hornetoff@centrum.cz ) z 14.02.2012 20:44:45:

Nenapsal jsem, že jsi něco z toho. Na to tě neznám dost.
A ani jsem nenapsal, že každý, kdo na toto téma diskutuje spadá do některé z této kategorií.

Ale jeden příklad už v této diskusi máme:

hard0n ... 25.10.2011 02:56:24 ... (1/9)
Demokracie
Demokracie uz davno zemrela - vsude na svete. V Cesku nikdy nebyla. A pokud se tyce Xchatu - jak chcete vubec zde debatovat? Samej moderator, plno zakazu a prikazu , jak v materske skolce.


Zákazy, mazání, pravidla, moderace a buzerace na soukromém jserveru sou přece přesně podle představ libertariánů. Majitel serveru by podle těchto představ měl právo nakládat se svým majetkem neomezeně a tak by přeci nebylo nic špatného, kdyby vybral malou skupinu uživatelů a dal jim neomezená práva a pravomoci šikanovat ostatní.
Přesto se tu našel hned v prvním někdo, kdo totálně popletl jednu z podstat celého libertariánství.
Ebisek Muž Ebisek ... 01.11.2012 01:39:26 ... (Strom/Strom)
Re (4): Zajímavé téma... leč mrtvé
Odpověď na příspěvek od feainne z 15.02.2012 12:47:18:

Bohužel se to aplikuje všude, například na železnici a to ještě k tomu v tom nejhorším smyslu, v jakém to aplikovat může jít.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: