XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Životní styl, rodina a zdraví / Správná životospráva

 

Správná životospráva

Správná životospráva

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nejdůležitější jídlo dne, které často šidíme.
Víte že je snídaně nejdůležitější jídlo za den? Podle toho, co snídáte, tak se i celý den cítíte? Nabízím vyváženou zdravou snídani, která vám dodá spoustu energie. Budete se cítit skvěle.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Ebisek Muž Ebisek ... 14.04.2012 15:34:16 ... (Strom/Strom)
chyba v systému
Problém se špatnou životosprávou ani tak není v lidech, jako spíše v systému v jakém my žijeme. Já bych si strašně rád dal ráno tuŇákový sendvič, na oběd nějaké teplé vařené jídlo a na večeři třeba zeleninový salát s kuřecím masem, ale...

Jak mám snídat, když do školy a do práce vstávám před 6 ranní (resp. vstával jsem), kdy obchody ještě nejsou ani otevřené. Pak jedu hodinu vlakem a když přijedu, tak spěchám do školy. Co si mám tak asi koupit na jídlo a jak se mám zbavit stresu? To prostě nejde v tomhle systému. Stejně tak ze mě nepadají peníze do záchodové mísy, abych každý den mohl jít do restaurace na teplý oběd o polední pauze, kterou třeba ve škole ani nemám. A večeře? Kdy si mám nakoupit něco zdravého a za co to mám nakoupit?
Tak je to prostě dáno politicky, systémem, stejně tak jako to, že nároky na nás stále rostou a mzdy nám klesají. Krom samotného stresu, ve kterém se doslova utápím ještě tak trochu cítím jako problém to, že pracovat, dělat projekty a učit se NEJDE sloučit se správnou životosprávou, protože třeba jako teď....učím se do 7 do rána, pak jdu spát na pár hodin a pak se zase učím až do 7 do rána. Piju hodně kafe, cítím se vyčerpaný, ale mám asi tak na výběr -> Buď takto žít a žít. A nebo takto nežít a chcípnout pod mostem *105*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: