XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Tarot

Tarot

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Povídání o vykládání Tarotových karet
Ahoj, ráda bych poznala nové příznivce tarotových karet.

Pro zajímavost a informaci vás zvu na své stránky:
http://www.spimajim.nazory.eu/

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Ruzenka31 (maruska.petrasova@seznam.cz) ... 05.12.2010 17:54:05 ... (Strom/Strom)
@
Mela jsem tarotove karty v kozenem obalu, pri stehovani zmizely. Vubec nevim jak jsem k nim prisla ale muzu rict ze nejmene 90% udalosti se vyplnilo. Mama si doma vytvorila cajovnu a zajima se o numerologii, astrologii, bylinky atd. Jelikoz ma silnou intuici, pomucky k vesteni ji urcite udelaji radost. Tak trochu tip na darek k vanocum.
guest Muž MacCh ... 13.05.2014 15:34:00 ... (Strom/Strom)
Re: @
Odpověď na příspěvek od Ruzenka31 ( mailto:maruska.petrasova@seznam.cz ) z 05.12.2010 17:54:05:
Vyplnilo se to protože Démoni zrealizovali to co ti sami podstrčili svou lstí. Démoni neznají budoucnost, ale můžou si vymyslet falešnou budoucnost, stačí když tě předtím přesvědčí že se to stane, ty te iluzi uvěříš a oni to zrealizují, tak klame satan a jeho démoni naivní lidi. Okultizmus Bůh vidí jako ohavnost, jen Bůh zná budoucnost, neboť leží mimo čas.*4475*
guest Muž MacCh ... 13.05.2014 15:35:54 ... (Strom/Strom)
Re: @
Odpověď na příspěvek od Ruzenka31 ( mailto:maruska.petrasova@seznam.cz ) z 05.12.2010 17:54:05:
Vyplnilo se to protože Démoni zrealizovali to co ti sami podstrčili svou lstí. Démoni neznají budoucnost, ale můžou si vymyslet falešnou budoucnost, stačí když tě předtím přesvědčí že se to stane, ty te iluzi uvěříš a oni to zrealizují, tak klame satan a jeho démoni naivní lidi. Okultizmus Bůh vidí jako ohavnost, jen Bůh zná budoucnost, neboť leží mimo čas.*4475*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: