XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Tarot

Tarot

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Povídání o vykládání Tarotových karet
Ahoj, ráda bych poznala nové příznivce tarotových karet.

Pro zajímavost a informaci vás zvu na své stránky:
http://www.spimajim.nazory.eu/

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž spimajim ... 27.07.2009 20:48:21 ... (Strom/Strom)
Proč jste začali?
Co pro vás bylo impulsem k tomu, že jste se začali věnovat Tarotovým kartám? :-))

Já si kdysi udělala z legrace pár on-line výkladů na serveru Věštírna.cz a překvapilo mě, jak to sedělo. Našla jsem si tedy na netu o Tarotu víc informací a dostala chuť to zkusit osobně "naživo". No a pak už to jelo a jede dodnes. :-))
guest Muž flyby ... 06.08.2009 14:13:02 ... (Strom/Strom)
Re: Proč jste začali?
Odpověď na příspěvek od spimajim z 27.07.2009 20:48:21:

No já pořád jenom začínám, prvotní impulz byly vztahové problémy...a taky kamarádka měla doma karty, tak když bylo nejhůř, tak jsme si vykládaly. Když si teď na to vzpomenu, přijde mi to vtipné... Dost jsme v tom hledaly útěchu, protože významy karet jsme měly z knížek, tak se tam skoro vždycky dalo najít, že to dobře dopadne a tak.
A potom, když mi opět bylo ouvej jsem taky našla věštírnu.cz, potom diskuse a stránky, koupila jsem si vlastní karty a knížky ... a teď už aspoň vím zhruba významy...

Kdy mi karty pomohly... To paradoxně vlastně tím, že postupem času se umím životem producírovat bez jejich pomoci.
guest Muž spimajim ... 06.08.2009 18:36:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): Proč jste začali?
Odpověď na příspěvek od flyby z 06.08.2009 14:13:02:
No, ale to jsi celkem vystihla - myslím tu poslední větu. :-))
Došlo mi, když jsem si ji přečetla, že díky kartám jsem se začala zaobírat věcmi, které mě možná v životě posunuly. Teď pokládám za úspěch, když si na nic vykládat nepotřebuju - a opravdu už kvůli sobě sahám po kartách výjimečně. Ale nepoznat karty, možná bych teď byla někdo jiný - a nemyslím si, že lepší...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: