XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Tarot

Tarot

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Povídání o vykládání Tarotových karet
Ahoj, ráda bych poznala nové příznivce tarotových karet.

Pro zajímavost a informaci vás zvu na své stránky:
http://www.spimajim.nazory.eu/

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž saleina (saleina@seznam.cz) ... 05.08.2009 21:20:05 ... (Strom/Strom)
Svět, 10 mečů, Věž
Hezký den všem, chtěla bych se pozeptat - nikdy si nevím rady když mi padne padne jako negativní vlastnost člověka karta Svět. Jak to vidíte vy? Ještě mi dnes padly karty na pozici toto to je: věž - tohle to není: 10 mečů a já zjistila, že si s tím moc nevím rady, jaké rozdíly by tam mohly být?
Díky moc za reakce S. :-))
guest Muž spimajim ... 06.08.2009 18:29:51 ... (Strom/Strom)
Re: Svět, 10 mečů, Věž
Odpověď na příspěvek od saleina ( mailto:saleina@seznam.cz ) z 05.08.2009 21:20:05:
To je zajímavé, myslím, že Svět mi na podobnou otázku ještě nikdy nepadl. Nepochopila jsem, jesti ta Věž se vztahuje k tomu výkladu s tím Světem nebo jde o něco úplně jiného. Pokud to spolu nesouvisí (ten Svět a výklad s Věží), asi by se ten rozdíl v těch dvou kartách lépe vysvětlil, kdybys napsala oč jde.

No, Svět bych asi vyložila, že ten člověk je se vším hotov, prostě už se o nic nesnaží, jakoby byl u cíle, což je negativní, protože život je vývoj a takovýhle člověk vlastně krní. Vyvolává to ve mě představu nějakého lenocha, který si spočívá ve své ulitě a tak trochu tam hnije - a velmi spokojeně - a vlastně už ho na tom světě nic nezajímá.

Rozdíl mezi Věží a těmi meči vidím hlavně v intenzitě, jinak je to pro mě dost podobné. Věž je zásadnější, u těch mečů může jít o prkotinu. A pak také je myslím rozdíl v příčinách. U těch mečů to člověk sám zabalí, že už to nechce nebo tomu nevěří - jako by říkal: už nechci nebo už nemůžu. Ale ta Věž se prostě zboří, protože to dál nejde a zboří se, i kdyby ji člověk chtěl udržet. Ale nejde to.

Takže rozdíl bych asi hledala v příčinách, něco ve smyslu, že sice jde o nějaké ukončení, ale není to proto, že by to člověk zabalil...nebo tak něco. Jak jsem psala, asi bych musela vědět oč jde, abych to vysvětlila nějak lépe.
guest Muž 123RedFox (khad@seznam.cz) ... 28.11.2009 13:02:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): Svět, 10 mečů, Věž
Odpověď na příspěvek od spimajim z 06.08.2009 18:29:51:
Ahoj Všž vždy znamena konec něčeho a začatek nové věci....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: