XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Tarot

Tarot

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Povídání o vykládání Tarotových karet
Ahoj, ráda bych poznala nové příznivce tarotových karet.

Pro zajímavost a informaci vás zvu na své stránky:
http://www.spimajim.nazory.eu/

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž saleina (saleina@seznam.cz) ... 05.08.2009 21:20:05 ... (Strom/Strom)
Svět, 10 mečů, Věž
Hezký den všem, chtěla bych se pozeptat - nikdy si nevím rady když mi padne padne jako negativní vlastnost člověka karta Svět. Jak to vidíte vy? Ještě mi dnes padly karty na pozici toto to je: věž - tohle to není: 10 mečů a já zjistila, že si s tím moc nevím rady, jaké rozdíly by tam mohly být?
Díky moc za reakce S. :-))
guest Muž flyby ... 06.08.2009 14:06:44 ... (Strom/Strom)
Re: Svět, 10 mečů, Věž
Nejprve ahoj všem, je to tady fakt trochu nezvyklé...no ale aspoň se procvičí mozeček...

Odpověď na příspěvek od saleina ( mailto:saleina@seznam.cz ) z 05.08.2009 21:20:05:
u Světa jako negativní vlastnosti mě první napadlo, že ten člověk "usnul na vavřínech"... dosáhl všeho, po čem toužil, takže může být nudný, nepodnětný, usádlený... Možná taky, že ho pálí dobré bydlo

Rozdíl Věž-10 mečů - to je náhodou zajímavá polemika... Já bych řekla, že Věž v tomhle případě značí radikální, nečekanou změnu, která možná nebude příjemná, ale v důsledku bude pozitivní (osobně mám z různých, většinou těžko vysvětlitelných důvodů, věž vlastně ráda), zatímco 10 mečů je (nechci být vulgární, ale na ostravsku pro to máme nesmírně výstižné slovo - dojeb), mno takže zkrátka 10 mečů je prostě cesta na dno bez jakéhokoli přínosu. V tomhle smyslu teda ... jinak samozřejmě i cesta na dno člověku nakonec něco pozitivního přinese.
Takže situace na kterou se ptáš, ačkoli se jeví zprvu jako prostý doj*b něco přinese a né, že né.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: