XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Vaříme s XChatem

Vaříme s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
a s chutí :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.06.2010 13:30:46 ... (Strom/Strom)
:)
Fajne, přihodím také něco ze svých zkušeností ...

Nakrájím si na kostičky vepřového, brambory (já je dělám se slupkou), cibuli, papriky (klidně všech barev), česnek, nějakou měkkou klobásu a dám vše do zapékací mísy. Zaliji malým lečem ve sklenici, pokapu trochou chilli, vydatně osolím, opepřím, přisypu půl pytlíku sladké papriky, zaleju tak do poloviny mísy vodou, přikreju alobalem nebo vrních dílem zapékycí mísy a hodinku peču na 180 - 200 stupňů. pokud dáte do trouby než je rozehřátá, tak o deset minutek déle.
Hlevně neodkrývat a nedopékat - vypekla by se šťávička a křupavé to být nemá :)

Mám ráda tento recept, protože je celkem levný, snadný na přípravu a úklid po něm velmi nenáročný *18*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 14.06.2010 17:57:57 ... (Strom/Strom)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 14.06.2010 13:30:46:
to vypadá dobře! Zkusím co nejdřív!
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 14.06.2010 18:06:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): :)
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 14.06.2010 17:57:57:
Doporučuji k oslavám, na Silvestra:
400 g vepřového masa-nakrájíme na tenké nudličky, 1 lžíce oleje,1 lžíce maggi,1 lžíce worchestru,1 lžíce solamylu,1 lžička soli,1 lžička pepře,1 lžička kari,1 lžička chili,1 lžička papriky,2 syrová vejce,4 menší cibule.
Vše se smíchá a nechá se min. 12 hodin uležet.Udělají se pak placičky co se maží na oleji. Nejlépe k tomu topinky!!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: