XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Kreacionismus x Darwin x Däniken

 

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tak a tady se bavte o vzniku světa, argument proti argumentu a nezahlcujte jina temata :P
Jak vznikl svet? Muze za to Buh, ktery jej stvoril, nebo jsme z opice a nebo nas prinesli UFOni. Nebo je jina teorie. Sem s vasimi nazory :P :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 05.03.2009 17:19:06 ... (Strom/Strom)
Presunuta odpoved z fora Politika tematu David Rath (Jezis)
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 28.02.2009 00:20:38:

Tohle napsal Nekrotroll

"Omyl, je jen křesťanskými ideology podporovaná iluze, že člověk potřebuje absolutního Boha, aby se s ním poměřoval. Čeho je to vůbec Bůh? Naprosto všeho. Pokud se chceš poměřovat, potřebuješ něco, co má hranice. Nelze se měřit s něčím, co je všechno. Mě hodně dříve pomohli Thor se Satanem třeba. Satan mi pomáhal, když jsem budoval svoje ego, uvědomoval si sebe sama, zbavoval se závislosti na názoru okolí, osamostatňoval se, toužil se nadále rozvíjet. Thor mi pomáhal získané vlastnosti vykrystalizovat. Thor je silný, udatný, čestný, upřímný. Oba mi pomohli. Jako bozi? Ne. Jako symboly, které jsou blízké mému srdci a mohl jsem se s nimo v něčem ztotožnit. Někdo jinej má třeba celebrity:)))) Nicméně ani Satan, ani Thor, ani nic jiného v mém životě, co jsem bral jako příklady, nebylo nikdy absolutní. Dokázal jsem a dokáži rozvíjet morálku aniž bych potřeboval absolutní základ. Ani vy absolutní základ nemáte, protože váš Bůh je Bohem všeho. Vkládáte do něj to, co sami hledáte. Nikdo žádnej absolutní základ nepotřebuje. Mraky nevěřících jsou toho jasným důkazem. Všichni tak nějak instinktivně vyhledáváme vzory, ale totálně absolutní základ nepotřebujeme."

Jezis chodil mezi prostitutky, mezi spodinu spoelcnosti kvuli tomu, aby ukazal farizeum ci obycejnym lidem, ze vsichni mohou byt spaseni a i k temto lidem by se meli ostatni chovat normalne a nezavrhovat je.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.03.2009 10:56:19 ... (Strom/Strom)
Re: Presunuta odpoved z fora Politika tematu David Rath (Jezis)
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 05.03.2009 17:19:06:

To bylo od něj pěkný, nicméně osobně bych se nedivil, kdyby toto byl až hodně pozdější výklad jeho skutečné činnosti:)
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 07.03.2009 16:22:19 ... (Strom/Strom)
Re (2): Presunuta odpoved z fora Politika tematu David Rath (Jezis)
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.03.2009 10:56:19:
Jak jsem napsal Joe 73. Je celkem jedno, zda Jezis mel neco napr. s Mari Magdalenou (zda byli svoji, atp.), dulezitejsi je to, co hlasal.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.03.2009 18:54:38 ... (Strom/Strom)
Re (3): Presunuta odpoved z fora Politika tematu David Rath (Jezis)
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 07.03.2009 16:22:19:

Jo, přesně tak:).....Však já bych mu nikdy nevyčítal vztahy s prostitutkama:)....spíše si já osobně myslím, že když už se s nima stýkal, tak že je s nima i měl a přijde mi směšný to zatajovat.....ale říkám - je to můj dohad, můžu se mejlit.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: