XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Bruneta, Bloncka, Zrzka nebo Černovláska?

 

Bruneta, Bloncka, Zrzka nebo Černovláska?

Bruneta, Bloncka, Zrzka nebo Černovláska?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se vám nejvíc líbí'?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 26.10.2009 17:50:43 ... (Strom/Strom)
Vše v jedné osobě
Ahoj všem tak já jsem přírodní bruneta pak jsem byla černovláska pak zrzka a teď blond....co se týče chlapů tak nejvíc po mě jdou když jsem blond když jsem byla zrz tak zase šíleně po mě koukaly ale prý podle některých když jsem se na to ptala tak prý působím jako nedostupná .....černovláska tak zestaršuje zvýrazňuje vrásky a nedostatky v obličeji počet mužů se šíleně zmenšil ale zase jsem byla plodná že se stačilo otřít a bylo to. Bruneta prostě já a lituju toho že jsem si něco na hlavu patlala.....přírodní krásky ať je jaká koliv nemá chybu. Pa všem
guest Muž Lyruska (didilafolle@seznam.cz) ... 11.11.2009 17:57:48 ... (Strom/Strom)
Re: Vše v jedné osobě
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 26.10.2009 17:50:43:

taky jsem si prosla ruznymi barevnymi erami.a ted jsem se rozhodla vratit se ke sve puvodni barve coz je hneda.nehlede na to,ze mymi experimenty vlasy hodne utrpely a da to dost prace je dat zase dohromady.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 11.11.2009 21:27:18 ... (Strom/Strom)
Re (2): Vše v jedné osobě
Odpověď na příspěvek od Lyruska ( mailto:didilafolle@seznam.cz ) z 11.11.2009 17:57:48:
Jj....přesně tak. Ty vlasy se šíleně tou drogerií ničí...já od malinka toužím mít vlasy až na zem a vzhledem k poškození toho už asi nikdy nedosáhnu...více méně pomalu ale jistě taktéž přecházím na svoji původní přírodní barvu a pokusím se splnit si svůj sen....Ono všichni co se už obarvili tenkrát varovali než jsem se obarvila a já jsem si stejně udělala to své a teď to mám ale budiž stalo se a snad se někdo poučí z cizích chyb.... Pa
guest Muž Lyruska (didilafolle@seznam.cz) ... 17.11.2009 17:01:40 ... (Strom/Strom)
Re (3): Vše v jedné osobě
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 11.11.2009 21:27:18:

tak to jsme na tom podobne.Polamane vysusene konecky a diky tomu pomalu rostouci vlasy.
tak nam vsem stejne postizenym preju hodne uspechu v boji s chemii znicenymi vlasy.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: