XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Tygrův zvěřinec

 

Tygrův zvěřinec

Tygrův zvěřinec

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
prostě zvěřinec...
"Na orbitální stanici ISS utekl jeden ze dvou pavouků, kteří tam byli přepraveni v rámci biologického experimentu. Zmizel ze své přepravky, potvrdila americká kosmická agentura NASA. Podle ní ale není ztracený, jen není zrovna známo místo, kde se nachází."

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 13.03.2009 11:37:40 ... (Strom/Strom)
Microsoft is 666
Dopis studijnímu oddělení VŠO:

Vážení,

na intranetu VŠO jsem nalezl informaci tohoto znění:

"Od 19.01.2009 zřídila škola každému studentovi jeho studentský e-mail na doméně @vso-praha.com.Každý student je povinný aktivovat svůj školní e-mail nejpozději do začátku letního semestru 2009.

Pro přihlášení prosím nahlédněte do dokumentu " Seznam studentských mailů " , kde naleznete své jméno, příjmení a e-mailové jméno(alias).
Jako heslo pro první přihlášení slouží datum narození ve formátu ##.##.####, tedy číslo (#), tečka (.) např. 01.01.2009

Pro první spuštění a nastavení mailu slouží návod k použití e-mailového účtu. S případnými dotazy se obracejte na pana Vlčka: XXXXX@microsoft.com nebo 605 XXX XXX.

Návod k používání e-mailového účtu
Seznam studentských mailů"


Po prostudování příslušných dokumentů jsem zjistil, že do aplikace na adrese http://hotmail.com je třeba se přihlásit uživatelským jménem, které je odvozeno z mého příjmení a posledního dvojčíslí roku zahájení studia na VŠO. Jako heslo pro první přihlášení slouží mé datum narození.

Oznamuji Vám, že s ohledem na své náboženské a společenské přesvědčení nemám zájem zřizovat si uvedený e-mailový účet a žádám o sdělení, na základě jakého právního titulu mi zřízení uvedeného účtu jako studentovi VŠO ukládáte v citovaném textu za povinnost. Součástí registračního procesu je také uzavření Smlouvy o poskytování služeb Windows Live se společností Microsoft. O uvedenou službu nemám zájem a s uzavřením této smlouvy nesouhlasím.

Dále Vás žádám o sdělení, z jakého právního titulu poskytla škola mé uvedené osobní údaje (příjmení a datum narození) společnosti Microsoft, která je provozovatelem uvedené služby.

Dále Vás žádám o vysvětlení, v jakém vztahu je poskytnuní mých osobních údajů společnosti Microsoft s účelem, k němuž byly shromážděny, ve smyslu ustanovení §5, odst. 1 a násl., zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. s účelem studia na VŠO.

Věřím, že se jedná o politováníhodné nedorozumění a jakkoliv aktivita VŠO v tomto směru zřejmě překročila jisté meze, byla vedena ušlechtilou snahou usnadnit studentům komunikaci a nikoliv zištnými pohnutkami ze strany společnosti Microsoft.

Stejně tak pevně věřím, že škola upraví poněkud zavádějící informaci na zveřejněnou na svém intranetu, a bude studenty nadále informovat o možnosti využití daných služeb, nikoliv o povinnosti, pro kterou není dle mého názoru sebemenší právní důvod.

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Jan Otava, DiS.
student 1. roč. CRV-KS

// A teď jsem zvědavej co se bude dít *1*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 13.03.2009 11:52:40 ... (Strom/Strom)
Re: Microsoft is 666
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 13.03.2009 11:37:40:
coby .. KICK *3**3**3*



✄-------------------zde odstřihněte ------------✄
*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: