XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Kung- ... 17.12.2009 21:05:01 ... (Strom/Strom)
Morava
Ja nésu hrdé na nic českého, protože nésu Čech ale Moravak. Ale na Moravu na tu hrdé su!
guest Muž Pompeius.Magnus ... 05.02.2010 15:26:01 ... (Strom/Strom)
Re: Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 17.12.2009 21:05:01: Morava je jen a jen část území ČR. Nic jiného.
guest Muž Kung- ... 06.03.2010 10:03:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): Morava
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 05.02.2010 15:26:01: Morava není a nikdy nebyla jen část čech! Po tisíc let měla alespoň z části vlastní autonomitu, vlastní vládu a vlastní hranice které zrušili až komunisti. To ale nemění nic na tom že má národnost je moravská můj znak je orel červenožlutý v modrém poli a vlajka je žlutočervená bikolóra.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 07.03.2010 19:26:16 ... (Strom/Strom)
Re (3): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 06.03.2010 10:03:44:

Koukám další moravskej nácek. Morava je součástí územního celku Česká republika a jakkoliv se budeš vztekat a prskat a dupat noženkama na tom nic nezmění.
guest Muž Kung- ... 07.03.2010 20:48:54 ... (Strom/Strom)
Re (4): Morava
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 07.03.2010 19:26:16: nejsem nacek, neprskam, nedupu, nevstekam se a vy češi nam z hlavy nikdy nevytlučete naši národní hrdost. Nejsem moc velkým zastáncem rozbití téhle republiky ale par věcí by se změnit mělo. A taky změní protože moravané se začínají víc a víc probouzet. Příkladem je vyvěšování Moravských vlajek na moravských radnicích. Říkat Moravákovi že je čech je stejná blbost jako říct němci že je rakušák.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 15.03.2010 09:38:00 ... (Strom/Strom)
Re (5): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 07.03.2010 20:48:54:
Vyjadřuješ se jako nácek a plácáš nesmysly. Nikdo nikdy se nesnažil potlačovat Krkonošskou, Šumavskou, Pražskou, Brněnskou, Moravskou či Českou národní hrdost. jen říkám, že lidi jako ty a jim podobní jste extrémisti jejichž chování není daleko ultraniconálnímu vnímání a čekám, kdy začnete zvedat pravice a nosit bomby.

Mě nevadí vlajky na moravských radnicích. Milý Moraváku, jsi občanem České republiky a nic s tím neuděláš, pokud teda nechceš emigrovat. Neexistuje žádné utlačování a ani nic jiného jak si někteří lidí z Moravy paranpoidně myslí.

Tvůj příklad selhává. Nepsal jsem, že Morávaci jsou Češi, ale že jsou občané České republiky. Tvé Čech - Rakušák, je to samé jako Moravan - Maďar.

A podobné názory jsou vážně nebezpečné, protže v současné době potřebujeme něco jiného než poblázněnou ultranacionální paranoiu některých moraváků.
guest Muž Kung- ... 15.03.2010 16:09:39 ... (Strom/Strom)
Re (6): Morava
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 15.03.2010 09:38:00: Takže už fak radši nemluv o nějakých nacistech. Mi jenom chceme to na co má právo každé národ. A k tomu není potřeba rozdělování téhle republiky. Spojení česka a moravy je výhodné pro obě strany. Ani jedna se bez druhé neobejde. Ale to jak to je teď má své mouchy. Jsou to pro každou zem a národ důležité věci a není takoví problém nám je dát.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 18.03.2010 13:25:23 ... (Strom/Strom)
Re (7): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 15.03.2010 16:09:39:

Až se naučíš češtinu na úrovni základní školy, můžeme pokračovat (Mi, takoví ?!). Smiř se s tím, že zhruba od 10. století existuje český stát jako spojení několika územních celků. A jeden z těch územních celků celků je i Morava- A myslíš, že by Šumaváci a Krkonošáci měli mít taky vlastní národnost?:-)

Jeden dotaz, slovo cajzl nyní platí pro lidi z Krkonoš?
guest Muž Kung- ... 18.03.2010 15:25:16 ... (Strom/Strom)
Re (8): Morava
Odpověď na Cody666 za gramatické chyby se omlouvám. Musím psát na mobilu a to vždy sekám chyby.
A že od 10. Století existovalo markrabství moravské které mělo až do konce 1.sv. Války vlastní autonomitu s vládou která vedla moravu nezávisle na česku, německu či rakousku? Sice součást jiného státu ale s vlastní autonomitou. Když už se morava obracela k nějaké vyžší moci tak k Vídni. Česko pro ni bylo zbytečné. Morava není jako krkonoše je to zem s historií nezávislou na jiných státech.
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 18.03.2010 16:48:02 ... (Strom/Strom)
Re (9): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 18.03.2010 15:25:16:

No, je to trošku jinak, i když základ máš přesný. Například po r. 1411 však už na Moravě nevládla samostatná markraběcí dynastie; po r. 1611 byly markrabaty automaticky čeští králové.
guest Muž Kung- ... 18.03.2010 17:09:55 ... (Strom/Strom)
Re (10): Morava
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 18.03.2010 16:48:02: Ale zemský sněm existoval pořád. A moravu vedl nezávisle.
guest Muž Pompeius.Magnus ... 20.06.2010 19:06:01 ... (Strom/Strom)
Re (9): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 18.03.2010 15:25:16:
Uznáváš existenci Slovenska?
guest Muž Kung- ... 01.07.2010 12:41:29 ... (Strom/Strom)
Re (10): Morava
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 20.06.2010 19:06:01:
Samozřejmě že uznávám.
Kdybych neuznával choval bych se stejně jako ty. A takové chování se mi krajně příčí. Navíc slováci jsou moravanům mnohem bližší než češi. V naší situaci nás hodně podporují. U nich je moravská národnost oficialně uznaná jako menšinová národnost. Oni totiž naši situaci chápou z vlastní zkušenosti. :-).
Neberte si to špatně ale co jsem zatím viděl tak s námi moravany plně souhlasí.
guest Muž Pompeius.Magnus ... 07.07.2010 00:01:33 ... (Strom/Strom)
Re (11): Morava
Odpověď na příspěvek od Kung- z 01.07.2010 12:41:29:
A to bys neměl! Vždyť Slováci si urvali území, které jim nepatřilo. Cítíš se okraden o Moravu stejně tak jako se Maďaři cítí okradeni o Felvidék takže bys měl spíše soucítit s nimi. Slováci mají vůči Čechům komplex, takže se ani nedivím, že vás podporují, aby nás takto vytrestali. Sami mají problémy na východě s Cikány, na jihu s Maďary tak se Čechům taky snaží zavařit. *3* P.S. Jinak proti Slovákům nic nemám, mám je rád, ale pár věcí mi na nich vadí.
guest Muž Kung- ... 08.07.2010 19:13:31 ... (Strom/Strom)
Re (12): Morava
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 07.07.2010 00:01:33:
Jediné za co bych se měl cítit okradený jsou ty peníze které vysává Praha z celé republiky.
Z moravy do prahy, z čech do prahy, z prahy do prahy a trošku do čech....
Takový ekonomický systém u nás panuje. Tohle je podle mě větší okrádání......

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: