XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 26.02.2009 22:44:38 ... (Strom/Strom)
Czechlands
Nevím jestli je to k tématu, ale já jsem hrdý na to že se staví nové stadiony (i když by jich mohlo být více) a arény, že je u nás liberecké MS, že rekonstruujeme centra měst, stavíme obchodní centra, že města se pyšní novou moderní architekturou nebo že ještě dokážeme myslet (bohužel už ne asi zrealizovat) takové pěkné myšlenky na olympiádu apod. Je na co být hrdý, jen člověk nesmí být zahleděný do sebe :-)

Jinak Slezsko je ještě ok, ale Morava to je hroznej zaostalej východ.. to něco farmářského a chudého mezi Hradcem a Ostravou bych za centrum republiky rozhodně nepovažoval... ne že by to v Praze bylo lepší, vždycky nenávidím jak tady jsou dva metry sněhu a v praze kde sníh není fouká ledovej vichr, nebo jak tady svítí sluníčko a v praze je zataženo až je to k pláči.. nebo když už půlhodiny čekám na autobus, měly jet tři ale nepřijel ještě ani jeden.. nebo když člověk přemýšlí, jak se vyhnout bezdomovcům, politikům a všemu tomu slizu co tam habituje xD

Každopádně češi nejsou hrdý národ.. přechylování (cizích) jmen, nebo že se třeba nedokážeme ani logicky pojmenovat (ČR nebo Česko - já jsem pro Czechlands) a podobně.. to by se určitě mělo změnit :-) Kde je hrdost na to, že policie se oblékla do nového designu... kde je hrdost na reformy, ve většině případů skvělé připravené i zrealizované... kde je hrdost na svoje město, svůj region, a jeho minulost i zájem o jeho přítomnost... ach jo:(
__________
Reichenberg, mocný a nezávislý.
guest Muž Joe73 ... 28.02.2009 03:54:10 ... (Strom/Strom)
Re: Czechlands
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 26.02.2009 22:44:38:
Czechlands zni fakt very cesky,gratuluju k navrhu.A co treba mit nazev v madarstine?Jo,muzem byt hrdi,jak umime vyhazet miliony a miliony za MS,naposled 15melounu na jiste nezbytne nutne vystoupeni umelcu typu Davida.Asi to lyzare bude motivovat k rekordum-az to uslysi,tak se zbesile vydaji k cili,aby byli co nejdriv z dosahu te muziky.Uz zbyva jen ta olympiada a misto nazvu statu si dame ceduli BANKROT.Kdybych chtel byt vtipny jako ty s tvyma narazkama na zbytek republiky,tak reknu,ze nemate ani na normalni tygry,chovate nejaky vybledly exemplare a jeste to mate za raritu..
guest Muž evickaVtricku (efca.linertova@seznam.cz) ... 28.02.2009 22:43:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): Czechlands
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 28.02.2009 03:54:10:
A ona to snad není rarita?
guest Muž Joe73 ... 01.03.2009 12:52:49 ... (Strom/Strom)
Re (3): Czechlands
Odpověď na příspěvek od evickaVtricku ( mailto:efca.linertova@seznam.cz ) z 28.02.2009 22:43:09:
Psal jsem,ze jde o zert.Je to rarita.A Ty se svymi nekterymi nazory tez. :-)
guest Muž evickaVtricku (efca.linertova@seznam.cz) ... 02.03.2009 14:10:19 ... (Strom/Strom)
Re (4): Czechlands
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.03.2009 12:52:49:
Já myslim že je dobře když mají lidi odlišný názory, aspoň je ten život veselý a pestrý :-D pokud se někteří kvůli odlišnému názoru nezabíji
guest Muž Joe73 ... 02.03.2009 20:24:42 ... (Strom/Strom)
Re (5): Czechlands
Odpověď na příspěvek od evickaVtricku ( mailto:efca.linertova@seznam.cz ) z 02.03.2009 14:10:19:
Jo jo,s tim 11.zarim jsi me pobavila naramne.Diky.Do te doby jsem netusil,ze takova teorIe existuje a uz vubec by me nenapadlo,kolik lidi ji veri.Vcera jsem slysel,ze tomu,ze 11.zari je dilem USA,veri i ten biskup popirajici holokaust.U toho idiota me to ale neprekvapuje.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: