XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Dracek_mModrá hvězdička Muž Dracek_m (dracek_m@centrum.cz) ... 01.10.2023 16:24:22 ... (Strom/Strom)
Aktualizace infa k SMS upozornění nebo zrušení služby
Funguje ještě vůbec SMS upozornění u nějakého operátora? Vodafone zrušil dané nastavení vloni, u T-Mobile asi taky něco předělali na začátku roku, O2 nevím. Každopádně nápověda k SMS e-mailu je totálně neaktuální, Telefonica O2 už neexistuje:-).

Takže otázkou je, jestli vůbec ta služba tady ještě jde pro někoho použít? Ono nahradit to něčím by bylo fajn, třeba e-mailovou notifikací upozorňující na vstup oblíbeného uživatele. Samozřejmě další možnosti jsou push notifikace v browseru, ale to skoro každý automaticky blokuje. Nebo mít SMS bránu a nabíjet si kredit...
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@xchat.cz) ... 02.10.2023 11:15:50 ... (Strom/Strom)
Re: Aktualizace infa k SMS upozornění nebo zrušení služby
Odpověď na příspěvek od Dracek_m ( dracek_m@centrum.cz ) z 01.10.2023 16:24:22:

Muzes si tam zadat libovolny email, nic jineho, ze to posle email na konkretni adresu to ted nedela. Nabijeni kreditu a posilani SMS jsem tak nejak zavrhl, protoze by jedna ta SMS vysla asi tak na 1.50Kc a to mi prislo, ze za to nikdo chtit dat nebude.
Dracek_mModrá hvězdička Muž Dracek_m ... 31.10.2023 17:28:43 ... (Strom/Strom)
Re (2): Aktualizace infa k SMS upozornění nebo zrušení služby
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( gymjwm@xchat.cz ) z 02.10.2023 11:15:50:

To je super vědět, že to bude fungovat fakt i s běžným mailem. Je to logické, ale nějak jsem tuhle službu nikdy nepoužíval ani před dvaceti lety, leda přímo nějaký portál na SMS tehdy.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: