XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Konrad.Miroslav Muž Konrad.Miroslav ... 08.04.2023 23:19:14 ... (Strom/Strom)
Bílej rámeček v profilu
Dobrý den.
Chtěl jsem si upravit profil k tomu, aby se mi líbil. Tak jsem vložil fotku na pozadí, upravil si barvu boxíků atd., ale stále mi v profilu uprostřed pod boxíky zůstává bílej (dvojitej) rámeček. Je to na všech profilech, co jsem koukal. Proto bych chtěl dát návrh na grafické řešení, zda-li to bude možné.
Možnost:
1)Tyto dva rámečky zrušit a aby se zobrazovalo pozadí, které je dáno v okolí a přes něj zbytek (jako je to nahoře Xchat v mobilu | Fotoalba ... a zbytek, kdo je přihlášen a tak), přes který by se ukazovaly boxíky s tím, jak jsou nastavené a celej zbytek. A nechal bych kdyžtak jen samostatný boxík dole v bílém, jak je, s FB, twitterem atd. na xchat.
2)Klidně bych jeden z nich i nechal, ale přidal bych do nastavení aspoň možnost změny jeho barvy. Takže, když mam třeba (kecnu) modré boxíky, tak k tomu dát modré pozadí a nebo mam třeba zlaté pozadí a hnědé boxíky, tak třeba tu zlatou či hnědou aspoň nastavit na pozadí. Určitě aspoň to by vypadalo lépe než bílá. Je samozřejmé, že někdo si bude dělat profil jak duhu,ale to je na něm.

Určitě by to vypadalo lépe, než jak jsou profily nastavené teď.
Mockrát děkuji za nějaké vyjádření k tomu
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@xchat.cz) ... 15.04.2023 19:13:14 ... (Strom/Strom)
Re: Bílej rámeček v profilu
Odpověď na příspěvek od Konrad.Miroslav z 08.04.2023 23:19:14:

Ahoj, bile pozadi byl bug, snad jiz opraveny

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: