XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jdp5 (jdp5@centrum.cz) ... 24.10.2015 23:56:55 ... (Strom/Strom)
Xchat
Neustale pada!!!!!!V zivote jsemnezazil takovou hruzu!!!!!!!!Pokud to nezvladate vyserte se na to!!!!!!!!!!Okamzite u Vas ukoncuji veskere veci!!!!!!!!!Jiz po sedme jsem to psal a vidim ze nikdo nic s tim nedela!!!!!!!!!!!!
Ebisek Muž Ebisek ... 25.10.2015 16:40:10 ... (Strom/Strom)
Re: Xchat
Odpověď na příspěvek od jdp5 ( mailto:jdp5@centrum.cz ) z 24.10.2015 23:56:55:

Ladí se. Nicméně poslední dny už to celkem běhá. *4*
first-1. Muž first-1. ... 17.01.2016 04:52:08 ... (Strom/Strom)
Re (2): Xchat
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 25.10.2015 16:40:10:

Stejně si myslím že 5 korun za registrační sms, by nikoho nezabilo, kdy by se na jedno číslo poslal nick a heslo, tak by proběhla registrace, zmizelo by úplně zbytečný vázání na mail, kterej funguje jen k tomu že limituje maximální počet registrací na něj, což je výsměch, a když si někdo chce zakládat 50 nicků. tak pro něj ty maily nebudou takovej problém. Navíc tu nefunguje obnovení hesla, což by opět mohlo fungovat přes číslo třeba tak, že bych z toho čísla pod které jsem se registroval napsal svůj nick a přišlo by mi obratem heslo.Takže asi tak k tomu co by se tu mohlo zlepšit, pokud k tomu někdo bude mít chuť, protože rozhodně radši dám 5 korun za registraci, než abych se registroval zadarmo a pak mi někdo cpal nějaký nechuťárny do šeptu a podobně, protože to tady dělá minimum lidí pod spoustou nicků. Ale to je těžký, když se tady jede furt to samé, co už dávno nefunguje, všechno tady zamrzlo, ale rok 2000 už se nevrátí, takže vstávat. *6*
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 17.01.2016 10:24:47 ... (Strom/Strom)
Re (3): Xchat
Odpověď na příspěvek od first-1. z 17.01.2016 04:52:08:

Ve spouste veci mas pravdu. Ne vsechno jde ovsem tak rychle, jak by bylo vhodne. :)
first-1. Muž first-1. ... 30.04.2016 08:05:47 ... (Strom/Strom)
Re (4): Xchat
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( mailto:gymjwm@jaw.cz ) z 17.01.2016 10:24:47:

Chci se zeptat, už je nějakej tlak na to, zabránit v neomezený registraci nicků? Nebo si dál budou zakládat nicky a prodit s nima na fóru a v místnostech?... Já jen že čím víc se to bude oddalovat, tím víc tady těch nicků bude a tím dýl, bude trvat jejich "odfiltrování".
guest Muž kuliferda_ ... 30.04.2016 12:35:07 ... (Strom/Strom)
Re (5): Xchat
Odpověď na příspěvek od first-1. z 30.04.2016 08:05:47:

Zpoplatnit registraci to znamená že vám to tady spíš krachne , protože platit za takovou kravinu jako je chat je nesmysl. Jenom si línej kopat spamery.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.04.2016 13:55:33 ... (Strom/Strom)
Re (6): Xchat
Odpověď na příspěvek od kuliferda_ z 30.04.2016 12:35:07:

Vážený již zrušený uživateli... *6* Čistě můj osobní názor je opačný. Například mnohé seznamky na tom slušně prosperují a mají velkou uživatelskou základnu. A jsou i takové seznamky, kde pouze kradou inzeráty z jiných seznamek, na pár účtech mají boty a i přesto jsou lidé ochotni za tuto (ne)kvalitu platit. A to ještě podotýkám, že se nejedná o zpoplatnění formou jedné sms za řádově koruny. Hovořím o částkách jako je 100Kč (roční členství) nebo i ještě mnohem více (1152Kč/rok ~ 96Kč/měsíc). Tolik asi k představě o ochotě lidí platit.

Ale nepřekvapuje mne, že se na toto téma vždycky ozve nejvíce ohlasů ze strany nově založených a často i hned zrušených účtů.

To jestli XChat bude v blízké budoucnosti využívat aktivace účtů pomocí sms/kódu, nebo ne, je na provozovateli. O veškerých změnách by ale jistě informoval oficiální cestou. *4*
Lingali Muž Lingali ... 01.05.2016 11:45:21 ... (Strom/Strom)
Re (7): Xchat
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.04.2016 13:55:33:

A čistě můj názor:

Tohle není seznamka,ale chat.
I na chatu je nějakej ten BOT,co Eba *18*
Ochota lidí platit za kdejakou kravinu je dána
Já si taky a rád zaplatím za to,že na fóru už nebudu muset číst tebe a nebo ty pitomce,co tu furt řeší srance
Tři-pět-dvacet korun za registraci nicku nic moc neřeší,protože..pokud bude o tomto kroku včasné info,těchle pár "nadšenců" si udělá značnou zásobu novejch nicků ještě před zpoplatněním.



*924*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: