XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž cross73 ... 07.09.2008 18:35:43 ... (Strom/Strom)
"Má mě za přítele"
Neuvažuje se o tom, že by uživatel mohl připsat nějakou poznámku k jinému uživateli, který si ho přidá do přátel? Nemyslím tím to, že si ho přidám též do přátel. Ale prostě vlezu do "Má mě za přítele" a bude tam třeba uživatel ABC a bude mít u mě vzkaz "Ahoj" a já k tomu přidám poznámku "Nazdar".
Nebo alespoň abych mohl já odstranit nějakého uživatele z mého "Má mě za přítele"?
Celkem by se mi to hodilo ... spíš to druhé.
guest Muž oskarBB (breta@hrnek.com) ... 07.09.2008 19:30:33 ... (Strom/Strom)
Re: "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od cross73 z 07.09.2008 18:35:43:

>> proc to pises na vice for?
>> uz se to resilo a bez vysledku.
>> zkus treba pouzit helpdesk.
guest Muž janasoukupka ... 08.09.2008 08:59:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od oskarBB ( mailto:breta@hrnek.com ) z 07.09.2008 19:30:33:
no nevím jak si to řešil ty ale já od programátora odpověď dostala trochu jinou a né že se to neřešilo, ale řeší se to už dlouho a snad už vyřešilo.
Aspoň podle programátorů.

A nevím jestli je to náhoda nebo shoda okolností ale někdo s nickem oskarkaBB chodila do místnosti Jen holky výměna fotek a dělal tam chytrýho a dostal od adminů key to si nebyl ty že?
guest Muž FRANTACZ1 ... 08.09.2008 10:03:21 ... (Strom/Strom)
Re (3): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 08.09.2008 08:59:09:

Odpověď tu dostávají jenom VyVolení, a nejlíp vzkazem. A že se udělá zlomek promile toho, co uživatelé ve většině chtějí (troufám si tvrdit, že v drtivý většině chtějí co největší možnost volby v co nejvíc oblastech a nastaveních + opravy chyb samozřejmě, ale to je jinej thread zas - tam se neopraví pro jistotu ani to promile aneb vůbec nic), to je super zpráva. Ostatně to o "VyVolených" taky.
Nicméně, to už každej ví. Nejlepší je přikyvovat, bejt miloučkej a hodňoučkej (to nemá bejt pejorativní, jen popis, co pomáhá, zvlášť u dam), ostatní je potřeba spláchnout do záchoda, zvlášť kritiky čehokoliv.
guest Muž janasoukupka ... 08.09.2008 10:14:17 ... (Strom/Strom)
Re (4): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 08.09.2008 10:03:21:
no abych ti řekla pravdu tak tě moc nechápu *105* jen jsem se tady zeptala a nick carnero mi odpověděl. do té doby jsem ani nevěděla kdo to je a už vůbec si nepřipadám jako nějaká vyvolená jen proto že mi programátor odpověděl. což je ovšem jen "obyčejná" slušnost odpovědět na dotaz.
chápu že nejde udělat pomyšlení všem a taky carnero nenapsal nic takovýho že by dělal něco jen na moje přání, pokud vím ohledně mojeho problému bylo na fórech psáno už mnoho a už se tento problém řeší delší dobu.
neříkám taky že x-chat je ve všech směrech perfektní to vůbec né ale návrhy uživatelů a vyslechnutím těchto názorů oprávněnými osobami se x-chat pořád vylepšuje nebo si snad myslíš že tomu tak není?





Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*
feainne Muž feainne ... 08.09.2008 10:23:21 ... (Strom/Strom)
Re (5): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 08.09.2008 10:14:17:

Nemusíte se ani ty, ani Franta bát. Ještě pár lidí zveřejní takto obsah soukromých vzkazů a neodpoví už nikdo nikomu :)
guest Muž janasoukupka ... 08.09.2008 10:29:53 ... (Strom/Strom)
Re (6): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od feainne z 08.09.2008 10:23:21:
je snad něco špatného na tomhle zveřejnění? jen to značí to že lidi jako jsou carnero jsou slušní a odpoví na dotaz i tak obyčejným nickum jako je můj. A to je přesně o tom co jsem psala nicku FRANTACZ1. vše je o slušnosti a né napadat hned někoho
guest Muž FRANTACZ1 ... 08.09.2008 10:57:07 ... (Strom/Strom)
Re (7): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 08.09.2008 10:29:53:

To nebylo napadení samozřejmě, jen informace o stavu.

Tohle:
(3): Dotaz
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 27.08.2008 15:48:09:
Dal vzkazem vecer :)

mluví za vše. To, cos napsala, je z tohoto vzkazu.

"neříkám taky že x-chat je ve všech směrech perfektní to vůbec né ale návrhy uživatelů a vyslechnutím těchto názorů oprávněnými osobami se x-chat pořád vylepšuje nebo si snad myslíš že tomu tak není?"
= ano, to si skutečně myslím. navíc to není potřeba rozebírat, protože jsem o tom již napsal myslím dost. a není to jen pocit, ale skutečnost na základě faktů. ty už byly rozebírány taky asi stokrát.
guest Muž janasoukupka ... 08.09.2008 12:40:55 ... (Strom/Strom)
Re (8): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 08.09.2008 10:57:07:
no nevím tak dlouho zas na chat nechodím, ale jen co vidím já tak se vylepšuje pořád něco. a položka Má mě v přátelích mě z jistých důvodů dráždí proto jsem žádala o možnost sama si zvolit.



Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*
guest Muž oskarBB (breta@hrnek.com) ... 09.09.2008 20:48:22 ... (Strom/Strom)
Re (3): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 08.09.2008 08:59:09:

>> certifikovani pratel se opravdu resilo hodnekrat (alespon na forech bez vysledku).
>> nepamatuju se.
guest Muž janasoukupka ... 08.09.2008 08:27:21 ... (Strom/Strom)
Re: "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od cross73 z 07.09.2008 18:35:43:
ahoj něla jsem podobný dotaz jako ty a dostala jsem odpověď:

Ahojky,
vicemene jsem nasel o co slo. Odpoved bude radove kratsi nez Tva zadost, ale snad Te potesi. Hned s tim nikdo nic neudela, na to je potreba dost casu a take lidi. Takze zatim to musis vydrzet s tim, ze budto tam budou vsichni, nebo nikdo (zakazani zobrazovani dane casti profilu - viz nastaveni). Ale do budoucna (rekneme docela kratkeho budoucna) se pripravuje neco co Tve zadosti vyhovi. I kdyz ne zcela tak, jak chces - vysledek bude zadany, zpusob trochu odlisny... verim ze to Tebe i ostatni velmi potesi. Takze se muzes tesit :)

carnero



Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*
guest Muž cross73 ... 09.09.2008 01:18:48 ... (Strom/Strom)
Re (2): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 08.09.2008 08:27:21:
Ahoj. Můžu jen pro představu vědět, kdy ti byla tato odpověď zaslána?
Já psal Adminovi - Prazdroj - ale bohužel nemá prý přístup do databáze (kde by to smazat šlo).
guest Muž janasoukupka ... 09.09.2008 07:05:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od cross73 z 09.09.2008 01:18:48:
Od uživatele: carnero
Předmět: Re: Dotaz
Uživatelům: janasoukupka
Zasláno: 27. 08. 2008 16:15

a původmě jsem taky jednala s adminem Prazdroj a odpověděl mi stejně jak tobě proto jsem pátrala dál a dala příspěvek s dotazem sem. A tady jsem dostala odpověď .

carnero (carnero@carnero.cc) ... 27.08.2008 13:58:00 ... (89/113)Re: Dotaz
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 27.08.2008 13:13:21:
GymJWM nebo ja... jinak nikdo. diverman neni programator.
carnero.cc





Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*
guest Muž cross73 ... 09.09.2008 09:29:26 ... (Strom/Strom)
Re (4): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 09.09.2008 07:05:41:
Aha, oki, díky.
Tak jsem zvědavý, jak brzo to bude :)
guest Muž janasoukupka ... 10.09.2008 06:45:42 ... (Strom/Strom)
Re (5): "Má mě za přítele"
Odpověď na příspěvek od cross73 z 09.09.2008 09:29:26:
já v tomhle směru nespěchám ale jsem ráda že mi bylo odpovězeno a že se tím někdo opravdu zabívá a to že jsem vzkaz carnera který mi poslal zkopírovala a dala sem na sklo carnerovi opravdu nevadí jak píše nick feainne. ptala jsem se ho na to. Jinak nemáš za co od toho snad fórum je aby byli všichni informováni co se tu děje.




Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: