XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Grantik (grantik@centrum.cz) ... 10.06.2008 20:39:22 ... (Strom/Strom)
Shrnutí 3
1. vylepšení scriptu by ulehčilo DB xchatu a nemalo navíc lidé s pomalejšim netem s tim maj dost problemi..třeba ja trva mi docela dlouho vstup do room, DB to v celku nestíha a nemam s tim problem jen ja ,, sem tam se stane že mam bíle sklo nebo se nenačte script jak ma,,,
muj navrh je doladit scripta a DB a pak vymajšlet novinky.

2. Napadlo mě, že by se mohlo ke klíčům dávat důvod. Fungovalo by to zhruba stejně jako u kicku.
Příkaz: /key nick důvod
A při vstupu do místnosti nicku, který je v klíčích by se napsalo normálně co tam je + důvod, proč tam nesmí vstoupit :)
Je to jenom taková blbost, ale napadlo mě, že by to nebyla špatná vychytávka :)

3. Dobry den....Mam jen takove info a prijde mi ze by to zlepsilo ovladani mnoha lidem:)
Kdyz clovek si chce v profilu dat nekoho do pratel, tak jak je pole pro verejny koment k tomu koho si tam davate, tak pod nim jsou tlacitka "Smazat" a "Uložit".....navrhl by jsem vam jestli nechcete prehodit ona tlacitka, protoze z leva je prvni tlacitko "Smazat" a pak je "Ulozit" pro cloveka ktery si cte vsecko tak si precte a klikne ale pro cloveka ktery umi s pocitacem a uz je trochu zbehlej, tak automaticky klikne na prvni tlacitko z leva, protoze ve vetsine formularu kde jsou tlacitka pro ulozeni ci odeslani tak se vzdy dava prvni tlacitko na odeslani a druhe na zruseni. Takhle jak to mate opacne, se zbehlej clovek lehce splete:) a clovek ktery si cte tak mu to taky problem neudela protoze si to precte....zde vam jeste hodim pro prehled nejake priklady, ze tomu tak opravdu ve vetsine pripadu je. Me osobne je to jedno, protoze ja si na pridavani do pratel moc nepotrpim ale myslim, ze to neni spatny napad na vylepseni, staci jen zmenit dva radky a je to:)
danlop1 Muž danlop1 (mysak.david@centrum.cz) ... 15.06.2008 20:33:02 ... (Strom/Strom)
Re: Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:grantik@centrum.cz ) z 10.06.2008 20:39:22:
jen k bodu 1. do doby než sem tu o DB psal jsi se o tom nezminil,Promin ale tve nevrhy jsou kolikrat kopie jiných lidí, debata na ulehčení zde již byla a dokonce sem ji sem psal ja ,ty jsi ji jen přepsal do tohoto příspěvku. Database je přetížena ale dokad nebude plně funkční tak bude stale.
guest Muž Grantik (grantik@centrum.cz) ... 15.06.2008 21:37:11 ... (Strom/Strom)
Re (2): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od danlop1 ( mailto:mysak.david@centrum.cz ) z 15.06.2008 20:33:02:
Ahoj,ty návrhy nejsou moje ani jeden z nich,je to shrnutí všech návrhů za určitou dobu. Všechny příspěvky jsou shrnuty do jednoho a jsou rozděleny na body. Programátor se pak jednotlivě k bodům vyjadřuje. Nikdy jsem návrhy nevydával za své
guest Muž FRANTACZ1 ... 15.06.2008 21:42:44 ... (Strom/Strom)
Re (3): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:grantik@centrum.cz ) z 15.06.2008 21:37:11:

Tohle jsou diskuzní fóra, ne nějaký shrnování bodů. Pokud chceš shrnovat, můžeš. Ale bez mazání diskuze!
guest Muž Grantik (grantik@centrum.cz) ... 15.06.2008 21:44:47 ... (Strom/Strom)
Re (4): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 15.06.2008 21:42:44:
Fajn,pak ti tady ale nikdo odpovědný reagovat nebude,protože vyznat se v tom,to je....no,to přejdeme... Mě je to šumák,ale bude tu jen tlachanice o ničem,protože vyjádření sem jen tak nedostanete
danlop1 Muž danlop1 (mysak.david@centrum.cz) ... 15.06.2008 21:55:12 ... (Strom/Strom)
Re (5): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:grantik@centrum.cz ) z 15.06.2008 21:44:47:
jenže ja byl 5 dni bez netu a na mou otazku ohledně DB se mi nedostala konečna odpověd ,,,nebo sem ji neměl možnost přečíst .. franta ma pravdu je to diskuzní forum ,,, ty body mi přijdou mnohem méně přehledné... neber to tak važně to mazaní
guest Muž Grantik (grantik@centrum.cz) ... 15.06.2008 21:58:28 ... (Strom/Strom)
Re (6): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od danlop1 ( mailto:mysak.david@centrum.cz ) z 15.06.2008 21:55:12:
fajn,pak sem ale reakce z vývoje nedostanete
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 15.06.2008 22:23:58 ... (Strom/Strom)
Re (7): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:grantik@centrum.cz ) z 15.06.2008 21:58:28:
No tak ale vývoj, který nereaguje na připomínky uživatelů, je na dvě věci. Nechme to odpočinout a trochu vyhnít, měli by si sem cestu najít sami. Uvidíme a zatím nemažme, ano?*22*
Do tohoto stadia přece dospěl nick Forum a proto bylo téma přesunuto z kategorie KsA sem. Neopakujme stejnou chybu, pls.....

*4799*A ne si všechno nechat předžvýkávat*105**4666*
guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 15.06.2008 22:25:07 ... (Strom/Strom)
Re (8): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 15.06.2008 22:23:58:

Já bych to promazal všecko a byl by klid. *2*

*44*

Fórum: ONDR4SH3K
Certifikátor: Oblast Opava, Ostrava
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 15.06.2008 22:36:48 ... (Strom/Strom)
Re (9): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od ONDR4SH3K ( mailto:ONDR4SH3K@seznam.cz ) z 15.06.2008 22:25:07:

No a nemám teda objednat jako zakladatel zrušení fora?*9* Že by jako nikdo nic nenavrhoval a byl by klid?


*4799**9**4666*
guest Muž Grantik (grantik@centrum.cz) ... 15.06.2008 22:45:49 ... (Strom/Strom)
Re (10): Shrnutí 3
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 15.06.2008 22:36:48:
Ano,objednej *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: