XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Kosovo je Srbska!

 

Kosovo je Srbska!

Kosovo je Srbska!

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pojďme vyjádřit podporu srbským bratrům o návracení své země!
Kosovo bylo je a bude Srbska!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 10.08.2008 11:19:05 ... (Strom/Strom)
Prvni dusledek nezavislosti Kosova
Presne jak jsem predpovidal... Kdyz vzniklo nezavisle Kosovo, hovoril jsem o nebezpeci, ktere muze nastat. Dukazem je valka v Gruzii o Jizni Osetii, ted hrozi prerustani konfliktu do Abchazie..
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 12.08.2008 22:56:08 ... (Strom/Strom)
Re: Prvni dusledek nezavislosti Kosova
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 10.08.2008 11:19:05:

SPíš bych se zabýval otázkou genocidy. Abcházané v roce 1993 vyhnali čtvrt milionu gruzínů, Osetinci jich vyhnali "jen" desetitisíce. V případě Kosova to bylo právě naopak.

Rusko používá sice tutéž rétoriku jako Západ, ale za zcela jiné situace. Takže si myslím každý dá dohromady, jak to vlastně je. Kosovo je naprosto jiný případ, a pokud to někdo srovnává, tak je to demagogie. Tím nicméně neříkám, že to rusové i rusofilové nedělají.. každopádně je možné, že Rusko podobným způsobem vpadne i na Ukrajinu, do Finska, na Krym. Stačí vydat místním obyvatelům ruské pasy..

A jen tak na okraj, nikdo se Gruzie nezastal. Což je nehorázné. Češi a Poláci měli jedinečnou šanci - při rychlém jednání - obsadit Königsberg a trochu jim poničit Petrohrad útokem z moře.. ;) Rusy je potřeba zahnat až k severnímu ledovýmu oceánu, jinak klid nebude nikdy.
____________
.californication.
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 13.08.2008 13:59:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): Prvni dusledek nezavislosti Kosova
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 12.08.2008 22:56:08:
Demagogie to neni, hovorim o principu, ze kdyz se uzna proti mezinarodnimu pravu nejaky stat, muze to zpusobit retezovou reakci, coz se bohuzel stalo..
Cesi se Gruzincu zastali ;) btw. Ten konec je bez komentare..:P
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 13.08.2008 21:42:54 ... (Strom/Strom)
Re (3): Prvni dusledek nezavislosti Kosova
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 13.08.2008 13:59:23:

Možná máš pravdu, nevím, osobně nemám otázky mez. práva nějak zvlášť prostudované, alespoň ne v téhle oblasti ;) A jen tak naokraj, situace v Kosovu a v Gruzii je naprosto odlišná, byť tam lze najít i různé společné prvky, takže zdánlivě máš pravdu, ale ta "řetězová reakce" není ani tak díky porušení mez. práva v Kosovu, jako o sovětských, pardon ruských, imperialistických ambicích.

Pokud jde o Gruzii, líbí se mi komentář který jsem si nedávno přečetl - "Zkuste si představit, že Bavorsko dá svoje občanství všem Západočechům, vojensky obsadí Plzeň 'mírovými jednotkami' a za deset let to schramstne celé - a ještě nazve Prahu agresorem."

A do třetice, velice mě potěšila zpráva, že ČR byla a je největším vývozcem zbraní do Gruzie:) Alespoň nějak se na tom boji proti útlaku a genocidě podílíme..
____________
.californication.
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 16.08.2008 18:29:43 ... (Strom/Strom)
Re (4): Prvni dusledek nezavislosti Kosova
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 13.08.2008 21:42:54:
Souhlasim, ze za tim je i rusky imperialismus, bohuzel uznani Kosova dalo zaminku Rusku k obsazeni Jizni Osetie a Abchazie..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: