XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Sport / Bojové umění

 

Bojové umění

Bojové umění

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o něm, vaše názory a zkušenosti...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.09.2008 16:14:08 ... (Strom/Strom)
MT
Tenhle sport je výbornej, ale docela to bolí:))))
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 20.09.2008 23:43:31 ... (Strom/Strom)
Re: MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.09.2008 16:14:08:
si to zkusil??? někdy? bolí jenom začátky a pak když se nedaří. ale když se daří rány nepočítáš a necítíš je. a když tě trenuje mistr tak tě to bolí jen ze začátku

*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.09.2008 12:39:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 20.09.2008 23:43:31:

Jj, dříve jsem nějakou dobu tenhle sport dělal. Ono když mu člověk věnuje dost času, tak to skutečně pak přestává bolet, protože už je na to prostě a jednoduše zvyklej:)
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:23:02 ... (Strom/Strom)
Re (3): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.09.2008 12:39:55:
přesně tak prostě na ty rány a na bolest si tělo zvykne po roce neni v tom pak žádný problém


*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:31:10 ... (Strom/Strom)
Re (4): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 18.10.2008 13:23:02:

Jj, ale chce to trénovat pravidelně. Pak člověk bez problémů ustojí i ránu, která by ho normálně složila na dlouhou dobu k zemi....je to všechno o tréninku, no....a hodně sparing.....tím se to jedině člověk naučí......box na pytel je fajn, ale kurví to hrozně techniku, takže je to spíš na takový vyřádění se a snahu ze sebe beze strachu z ublížení kamarádovi vymačkat naprostý maximum......ale sport je to bezvadnej...myslím, že když se člověk chce zocelit, udělat si fyzičku trošku, zhubnout nějaký špeky a naučit se trošku bít, tak jsou sporty jako box, kickbox a thajbox nejlepší....tím nechci nijak pomlouvat jiný sporty, nicméně tam se často používaj různý kombinace technik a chce to bejt v tom už fakt machr, abych vykryl silnou ránu a rychle oponenta zpacifikoval......dobře mířená rána a následnej zlomenej nos uzemní alespoň na chvíli prakticky každýho....
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:35:22 ... (Strom/Strom)
Re (5): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.10.2008 13:31:10:
přesně tak já se Thaiboxu vvěnuju nějakou dobu a když to vemu tak zatim sem neměl problém. a to že mi nejednou kvůli mým hláškám byl problém...
Problém myslím tím že když někdo otravuje holky a sem sám a jejich třeba 6 jdu se jich zastat což se mi stalo asi v únoru a poslal sem jich všech 6 k zemi jooo pár ran sem dostal ale jak říkáš rány špatně mířený a bez síly prostě nemůžou ohrozit někoho kdo se tomu věnuje...

Já trenuji 3x týdně Muay thai a 2 týdně chodim do posilky...

*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.10.2008 14:41:50 ... (Strom/Strom)
Re (6): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 18.10.2008 13:35:22:

JJ, přesně tak. Spousta lidí se nekryje a ránu pěstí dává stylem jak kdybys zvedal činku...takže v tom není rychlost, zpravidla v tom nejsou vůbec boky nebo pohyb trupem a tak, takže rána k prdu....já jsem s thajboxem seknul...kreje se mi to s vejškou tenhle semestr...ale silně uvažuju, že začnu chodit alespoň v pátek na valetudo.....jenom posilka mi nějak nestačí...mno a teď si pustim metal a půjdu si zaboxovat aspoň na pytel:))))...jinak jak dlouho to už děláš?....3x tejdně thajskej a 2x posilka je skvělá kombinace....člověk má sílu, postavu, fyzičku, mrštnost....ten thajbox je k posilce skvělá věc, protože ta posilka přeci jenom člověka tak nějak zpomaluje, když bych to tak řekl.....nějakej rychlej sport to ale skvěle vyrovnává....
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 18.10.2008 20:05:43 ... (Strom/Strom)
Re (7): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.10.2008 14:41:50:
tak tahiboxu se věnuju 2roky na pořádný úrovni jinak předtím to bylo tak jako sem tam ale teď pořádný sparingy zápasy a všechno je složitý... jo jo trup hezky uhodit druho rukou se krýt výkopy s krytim obličeje to je v tom důležitý. ten sport takhle zabere dost času ale lítám pořád někde jezdim denně 25km do školy pak treninky a učení nic moc kombinace sem tam se snažim stíhat kámoše ale vše je na hranici možnsotí a únavy


*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.10.2008 12:31:19 ... (Strom/Strom)
Re (8): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 18.10.2008 20:05:43:

Jj, tohleto plně znám a dost to vyčerpává takovej styl života.....s tím krytím obličeje - to je základ, no.... protože ránu kamkoliv zpravidla ustojíš, ale dobrá rána do obličeje prostě člověka uzemní...........mě to štve, že to moc nestíhám a přímo se mi to kryje s důležitejma předmětama na vejšce...tak se snažim aspoň denně půl hodinky boxovat doma na pytel a až se trošičku rozkoukám, tak by možná šlo to valetudo....to je taky fajnovej sportík:)
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 19.10.2008 20:55:37 ... (Strom/Strom)
Re (9): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.10.2008 12:31:19:
jj taky ten sport znám ale tady někde poblíž neni jedu s těch útočnejch umění jen Muay thai a kick box a box a Muay thai u mě vyzněl jako nejlepší... tak časem nejde to všechno. škola je důležitější ale ten čas když chceš něco dělat na úrovni tak musíš obětovat...

*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.10.2008 21:09:04 ... (Strom/Strom)
Re (10): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 19.10.2008 20:55:37:

Jj, přesně tak to je, no. To tady se dá valetudo dělat a jeden trénink v pátek vždycky bych stíhal, ale teď se sotva hejbu a fyzičku mám řiti, ale začal jsem zase víc sportovat, tak pak se na to snad vrhnu, ale ještě uvidím, no. Jinak náš trenér na thajbox toho dělá víc a co jsem tak koukal, tak docela se vyplatí k thajboxu dělat i obyčejnej box, protože ten thajskej má jako největší zbraň nohy, kolena a lokty...to jsou nejhorší likvidátory...nicméně na boxu se zase naučíš mít skutečně kvalitní ruce.......
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 21.10.2008 20:43:35 ... (Strom/Strom)
Re (11): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.10.2008 21:09:04:
já se převážně opírám o údery rukama... a na nohou se vykrývám... kicky ale umím je taky používat záleží na mém soupeři... ale umím jet i nohama...
prostě já už víc dělat nemůžu... dlěám maximum pro ten sport... a doufám že to tak i bude možný dělat dál...


*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 21.10.2008 21:15:23 ... (Strom/Strom)
Re (12): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 21.10.2008 20:43:35:

Jj, souhlas....tak ať ti to vydrží:)
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 22.10.2008 13:57:00 ... (Strom/Strom)
Re (13): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.10.2008 21:15:23:
Ve Wing tsun jsou zakladem prime udery, ktery vychazej z pruzinovyho efektu (to perfektne predvadi Emin). Jde o to, ze tim setris energii. Takovej uder nepostrehnes nejen kvuli jeho rychlosti, ale ani te nevaruje, jako pohyb ramenem u nekterych boxeru. Postoj ti zajistuje ochranu genitalii, stabilitu, ale i dost moznosti k utoku.

Me se treba hodne libi, ze pri utoku soupere bys mel stat vzdy stranou, ale tak, ze souper si utokem doslova nabehne, to zajistuje fakt, ze vetsinou delas jen maly ukroky.

Utok ve Wing tsun probiha rychle, neni cas na poskakovani, nebo provokace, proste nabehnes, uderis jako blesk z naprostyho klidu...

Wing tsun mysli i na boj na zemi, myslim, ze tenhle styl patri mezi ty nejucinejsi, na nem zakladal i Brucee Lee. Urcite zkoukni naky videa, jinak ti tohle povidani asi moc nenapovi, ale pozor, hodne mistru zije v iluzich, poulicni rvaci rozdavaji tvrdy haky, vracej udery, s tim tihle mistri nepocitaj a to je duvod, proc muze Muay thai byt ucinejsi.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: