XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž smj2008 (Smj2008@email.cz) ... 14.10.2009 05:02:39 ... (Strom/Strom)
Mám schizoafektyvní poruchu : (
Ahojky mám schizoafektyvní poruchu beru 12 let leky a pripadá mi že je to stále stejné mám uzkosti,deprese a záchvaty jsou trochu podobné jako EPILEPTYCKÉ.Několikrát jsem se léčila na psichyatrii a 2 jsem byla i v Horních Beřkovicích.Mám báječného 3tého syna kterej mi dělá radost je to můj krásnej a chytrej brouček : ).Míša
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 21.10.2009 21:17:57 ... (Strom/Strom)
Re: Mám schizoafektyvní poruchu : (
Odpověď na příspěvek od smj2008 ( mailto:Smj2008@email.cz ) z 14.10.2009 05:02:39:
Preju ti hodne uspechu Miso, videl jsem, jak se takove nemoci leci ajurvedou, pry docela s uspechem, dokonce i nekteri zapadni doktori pochopili, ze by meli spis ordinovat pozitivni mysleni a zivotni styl, nezli prasky a ustavy...
guest Muž lenka.kov (driven@email.cz) ... 09.12.2009 19:49:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): Mám schizoafektyvní poruchu : (
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 21.10.2009 21:17:57:
Zdravím,zde Vám posílám můj příběh a všem, co trpí depresemi a jinými psychickými poruchami, držím palce a posílám snad alespoň nějakou naději... Asi před dvěma lety jsem začla chodit k jednomu psychologovi na doporučení kamarádky. Já jsem tehdy trpěla depresemi, můj manžel často nechodil domů, občas hodně pil a celkově jsme si nerozuměli, vlastní děti mnou spíše opovrhovaly, a z práce, kde jsem pracovala už 11 let, mě vyhodili. Tehdy jsem se dokonce pokusila o sebevraždu a ani jsem nevěřila, že by mi psycholog mohl nějak pomoct. Když jsem u něj byla poprvé nemohla jsem uvěřit co se za ty 2 hodiny změnilo v mé mysli. Rozhodla jsem se, že to tedy zkusím a začla ho navštěvovat každý týden. Rozhodně to stálo za to. Teď už jsem dlouho zcela v pořádku, ale přesto k němu stále chodím, neustále mám co vylepšovat ve svém životě. Ale teď už jsem šťastná. Myslím, že kdo má problémy s depresemi, měl by zkusit alespoň jedno takové sezení. (Ze své zkušenosti mohu popř. doporučit psychologa z Prahy-Viktora Řežábka)
guest Muž losfilipos23517823 ... 28.07.2010 13:33:02 ... (Strom/Strom)
Re (3): Mám schizoafektyvní poruchu : (
Odpověď na příspěvek od lenka.kov ( mailto:driven@email.cz ) z 09.12.2009 19:49:49:
hmm tak to už jseš dost v pohodě holka

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: