XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Tajemství MM

 

Tajemství MM

Tajemství MM

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
něco málo o mé maličkosti
Už nejsem žádný "muzeální" kousek jak jsem byla kdysi jedním člověkem nazvána a nejsem už ani rarášek nebo permoník, ale od 1.4.2008 jsem Referent Direkt centra jedné stavební společnosti Totálně vysmátý   *1*

Moderátoři: MartinaMala

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

MartinaMalaČerná hvězdička Žena MartinaMala (Mala.Martina@email.cz) ... 21.12.2008 23:55:24 ... (Strom/Strom)
Vánoce a Nový rok
Ve čtvrtek 18.12. jsme měli vánoční firemní večírek a v pátek bylo rozloučení a kolegy před vánocemi. Od Davida a jeho regionu jsem dostala kytku - vánoční hvězdu a hafec pus. V pátek 19.12. jsem po půl 2 popřála svým kolegům na technickém oddělení krásné vánoce a pěkný Nový rok. Poté jsem se odebrala dom na čerňák, kde jsem pobalila věci a těšila se na cestu domů do Sokolova. Sobota byla náročná, nejprve cesta domů, pak nákupy ve Varech. V neděli jsem trochu uklízela. V pondělí si jdu vyřídit pár věcí a dokoupit dárky, pak budou svátky klidu. V neděli 28.12. jedu zpět do Prahy, kde budu trávit silvestr. Volné dny chci využít návštěvě obchodů a města, neboť od ledna na to nebudu mít moc času. Čeká mě úprava prezentace a další přípravy kolem školení.

JEště bude časem edit

MM *1271**45*
Schvalování fotek a avatarů
Tajemství MM

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: