XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Tajemství MM

 

Tajemství MM

Tajemství MM

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
něco málo o mé maličkosti
Už nejsem žádný "muzeální" kousek jak jsem byla kdysi jedním člověkem nazvána a nejsem už ani rarášek nebo permoník, ale od 1.4.2008 jsem Referent Direkt centra jedné stavební společnosti Totálně vysmátý   *1*

Moderátoři: MartinaMala

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

MartinaMalaČerná hvězdička Žena MartinaMala (Mala.Martina@email.cz) ... 06.06.2008 21:51:26 ... (Strom/Strom)
...
Tak dneska začal den opravud pěkně *71* V buse mi zničeho nic najednou ulítl tlak až někam do pryč a málem jsem sebou sekla v buse na zem *92* ale ustála jsem to, sice sjem v tu chvilku byla bílá asi jak stěna a první co bylo se posadit a nestát. Bylo mi blbě, do práce jsem dojela a byl jsem připravená říct šéfovi, kdyby mi bylo pořád šoufl, jestli by mě pustil dom, ale pak se mi udělalo dobře a v práci jsem to zvládla v poho. Domů jsem si donesla nákupní tašku s nápisem Knauf USG a kšiltovku Knauf USG, ještě si asi nechám nafásnout nějaký to triko a bude to *5316* Po příchidu dom jsem si dala šlofíka a hned mi zas bylo o trochu líp.



MM *5316**45*
Schvalování fotek a avatarů
Tajemství MM
guest Muž Screeamgirl (Screamgirl@seznam.cz) ... 07.06.2008 10:10:43 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od MartinaMala ( mailto:Mala.Martina@email.cz ) z 06.06.2008 21:51:26:
Chci spoďáry s logem *25**2637**2637**18*
________________________________________

*2637*JsEm LiLinKa a UmÍM bEjT *4863*iNFisIbLÉéÉÉéÉé *4863*
*4868* "MILUJI" rŮŽoVoU*4867*
*3341**5207*sALvE
*5207**3341*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: