XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak prodloužit milování

 

Jak prodloužit milování

Jak prodloužit milování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Poraďte jak prodloužit sex...prostě:máte nějaký recetp na to,aby se Váš partner tak rychle neudělal?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Tmowe ... 05.01.2009 02:26:29 ... (Strom/Strom)
Moment překvapení
Podle mého, tedy co sám už vím či si aspoň myslím.... Tak předehra super... Mám ji rád... I ženy.. Ale k uspokojení ženy stačí pouhých pár minut, jen to chce vědět jak přesně na ní, věnovat ji péči a být pozorný.... Potom se vám může stát to co mě... Sám jsem tomu nevěřil ale byla hotová za několik minut... Vůbec jsem tomu snad ani nevěřil. Musíte ji umět naladit, prekvapit, sžít se s ní pak je to doopravdy ono... Synchronizace lidských hormonů a jejich těl a mysli. A bacha na boha nevěřím to s tím vůbec nesouvisí... *1* přeji hodně úspěchu v osobním i sexuálním životě... *18* mějte se
guest Muž skuc8 (skuc@email.cz) ... 06.01.2009 13:36:16 ... (Strom/Strom)
Re: Moment překvapení
Odpověď na příspěvek od Tmowe z 05.01.2009 02:26:29:
"Byla hotová za několik minut" ... co se ti na tom zdá tak neuvěřitelnýho? :)
guest Muž Tmowe ... 07.01.2009 00:16:37 ... (Strom/Strom)
Re (2): Moment překvapení
Odpověď na příspěvek od skuc8 ( mailto:skuc@email.cz ) z 06.01.2009 13:36:16:
Byly to minuty dvě... Tak asi to... Sotva jsem se začal hýbat... *40*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 24.04.2009 20:09:23 ... (Strom/Strom)
Re (3): Moment překvapení
Odpověď na příspěvek od Tmowe z 07.01.2009 00:16:37:

Já jsem jednou měla orgasmus sotva jsem dosedla na partnera .. Máš pravdu, že hodně záleží na předehře.

Pro ostatní - předehrou nemusí být nutně myšleno jen sladké hlazení, předehra je i cesta na toalety v restauraci, kdy nemáte v hlavě nic jiného, než sex. Předehra je i nedočkavé servání svršků. Předehrou může být i jízda z povedené schůzky. Předehra je to, co před aktem samotným předchází. Předehra je to, co mě "naladí" na tu správnou vlnu. To, díky čemuž se na milování těším, šílím, pokud ho hned nemám.

K tématu - proč si prodlužovat milování? Pokud je někdo s partnerem či partnerkou nespokojený, vymění :) trochu sranda :)



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž YumY ... 26.05.2009 09:12:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): Moment překvapení
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 24.04.2009 20:09:23:

Mě už to trochu hraničí s tím, že předehra je, když chlap zaplatí večeři...což už jsem taky párkrát slyšela...

Osobně si na předehry nijak zvlášt nepotrpím, ale pravda je, že předehra je dobrá k tomu, aby se dostavila mysl otupující touha a chtíč...

Ale k tématu:

Chceš mi říct, že pokud budeš mít skvělého partnera, se kterým Ti bude sex vyhovovat a jedina věc, co ti bude vadit, bude, že se udělá dřív, než bys chtěla..tak ho vyměníš?
guest Muž standoslav ... 26.05.2009 13:38:02 ... (Strom/Strom)
Předehra
Odpověď na příspěvek od YumY z 26.05.2009 09:12:05:
-predehrou může být i vzájemná komunikace. Např. krásné smsky.........
S milenkou jsme si psali asi měsíc,popsali své touhy,co nám doma schází, zkrátka to co by jsme si asi hned nedokázali říci do oči. A až jsme se spolu pomilovali,zase letěly smsky plné erotiky. A to už byla zase PŘEDEHRA k dalšímu milování.
guest Muž YumY ... 10.06.2009 15:17:44 ... (Strom/Strom)
Re: Předehra
Odpověď na příspěvek od standoslav z 26.05.2009 13:38:02:

V tom případě já už mám předehru trvající dva týdny :) ale rozhodně to jako předehru neberu, protože on-line vztah rozhodně vést nehodlám.
Hold někomu stačí málo no :)
guest Muž standoslav ... 10.06.2009 15:58:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): Předehra
Odpověď na příspěvek od YumY z 10.06.2009 15:17:44:
-někomu stačí málo? Já to jako předehru bral, těšil se a jelikož k sexu došlo taky jsem to tady napsal. Kdyby zůstalo jen u sms, asi bych se s tím tady nechlubil.
guest Muž ila28 ... 15.06.2011 20:24:56 ... (Strom/Strom)
Re (3): Předehra
Odpověď na příspěvek od standoslav z 10.06.2009 15:58:09:
Mas pravdu predehra k milovani patri ale rychle na to vlitnou jen tak ze je zrovna chut je take bezva apak si jen doznivat apomale pokracovat pak muz vydrzi dyl

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: