XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak prodloužit milování

 

Jak prodloužit milování

Jak prodloužit milování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Poraďte jak prodloužit sex...prostě:máte nějaký recetp na to,aby se Váš partner tak rychle neudělal?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Tmowe ... 05.01.2009 02:26:29 ... (Strom/Strom)
Moment překvapení
Podle mého, tedy co sám už vím či si aspoň myslím.... Tak předehra super... Mám ji rád... I ženy.. Ale k uspokojení ženy stačí pouhých pár minut, jen to chce vědět jak přesně na ní, věnovat ji péči a být pozorný.... Potom se vám může stát to co mě... Sám jsem tomu nevěřil ale byla hotová za několik minut... Vůbec jsem tomu snad ani nevěřil. Musíte ji umět naladit, prekvapit, sžít se s ní pak je to doopravdy ono... Synchronizace lidských hormonů a jejich těl a mysli. A bacha na boha nevěřím to s tím vůbec nesouvisí... *1* přeji hodně úspěchu v osobním i sexuálním životě... *18* mějte se
guest Muž pusina32 (Jslavickova@e-mail.cz) ... 08.01.2009 07:53:48 ... (Strom/Strom)
Re: Moment překvapení
Odpověď na příspěvek od Tmowe z 05.01.2009 02:26:29:
souhlasim. Dlouho jsem nepoznala orgazmus. Ted mam partnera kterej se mnou dela divy. A je to jen o tom,ze vi kam sahnout. Opravdu jsem hotova za par minut a je to uzasny. Ale myslim si,ze je taky dulezity rict a dat najevo co se mi libi a co mam rada

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: