XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak prodloužit milování

 

Jak prodloužit milování

Jak prodloužit milování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Poraďte jak prodloužit sex...prostě:máte nějaký recetp na to,aby se Váš partner tak rychle neudělal?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž polfondyk ... 18.07.2008 09:32:22 ... (Strom/Strom)
Prodlouzit ???
Na co prodluzovat ? Ja kdyz se s pritulkou miluju tak je to vicemene vzdycky celkem dlouhy,teda pokud nejak extra kvuly necemu nechvatame.
Az se pritulka udela tak 5krat, 6krat, tak potom se az udelam sam.
Kluk muze bejt hned,ale ja se nejprve max. venuju pritulce a az se nekolikrat udela, tak pak muzu ja, ale stejne zase tak max. po 5 min. mazleni se milujem znova, nekdy hned,nekdy i nekolikrat za sebou takze nechapu to prodluzovani :-D
guest Muž Tittyi (choleandr@seznam.cz) ... 08.09.2008 19:09:39 ... (Strom/Strom)
Re: Prodlouzit ???
Odpověď na příspěvek od polfondyk z 18.07.2008 09:32:22:

Petkrat sestkrat? Wow tak to musis bejt hodne dobrej :)

Jinak ja tohleto neresim, jak ten samotnej sex prodlouzit...me staci klidne takovejch 10minut, o dost dulezitejsi je ta predehra, ktera muze trvat klidne i dve hodiny *1* o to mi spis jde.... a myslim ze nejen me....
guest Muž YumY ... 09.09.2008 12:23:20 ... (Strom/Strom)
Re (2): Prodlouzit ???
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 08.09.2008 19:09:39:

Tak já jsem asi v tomhle jiná...já většinou nepotřebuju nijak dlouhou předehru, ale zase mám ráda dlouhej sex se střídáním poloh...ale když to nejde tak to nejde, nehrotím to...rychlovky taky dobrý *1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: