XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 31.10.2015 19:41:49 ... (Strom/Strom)
Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky
.
Přes guesta odkazuje název fóra na http://xchat.centrum.cz/~guest~/forum/e%20(4)p(:i%08%C2%B0%C4%83e%08%60%14q%CB%870P%06%08topic.ph . Má být min. http://xchat.centrum.cz/~guest~/forum...ent=502&id=11914 .

(Vím to, protože link na fórum jsem měl uložen dříve.)
Ebisek Muž Ebisek ... 31.10.2015 20:23:40 ... (Strom/Strom)
Re: Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 31.10.2015 19:41:49:

Zkoušel jsem to teď. U mě to fórum funguje v pohodě. Dostanu se do něj na guesta i na sebe a vede to na ten druhý OK link.

Kdyžtak upřesni, kde ten vadný link je vložený (kde ho máš uložený), případně screen. Takhle to vypadá, že se to slilo s nějakým jiným textem a možná se to ještě slilo podruhé, když jsi ho vkládal sem. Zpětně to nejsem schopen dešifrovat bez dalších informací. *5592*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 31.10.2015 23:45:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 31.10.2015 20:23:40:

Pokud je to v pořádku, tak bude chyba u mě a můžete to smazat.

Zkoušel jsem to znovu, tentokrát mě to pustilo, podruhé zase ne a vyhodilo mě to na jiné adrese ( http://xchat.centrum.cz/~guest~/forum/ck=gue%C2%A0hm ), pak zase ano, pak zase ne s podivnou adresou níže. A zkoušel jsem to standardní cestou guesta: úvodní stránka -> záložky postupně: Fórum -> Uživatelská fóra -> složka Láska, sex a vztahy -> fórum Sexuální úchylky.

Na screenech byste neuviděl nic jiného než to, co Vám ukáže prohlížeč, když do něj ty vadné adresy vložíte: "Not Found, The requested URL /forum/[vadný řetězec] was not found on this server."

Uložený jsem měl ten správný link a uložení jsem zmínil pro případ, kdyby se někdo divil, kde jsem ten správný tedy vzal.

P.S. Podíval jsem se do zdrojového kódu stránky a bylo to tam taky špatně: <a href=">ˇ0PhC@ ]`lˇ0Ptopic.ph" class="lnk">Sexuální úchylky</a> při jednom ze špatných odkazů. Při správném: <a href="topic.php?root=1&id_parent=502&id=11914" class="lnk">Sexuální úchylky</a>.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.11.2015 22:01:04 ... (Strom/Strom)
Re (3): Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 31.10.2015 23:45:13:

Problém by již měl být opraven *4126*

Dej vědět pokud něco...
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 03.11.2015 23:19:59 ... (Strom/Strom)
Re (4): Už nic nemám...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.11.2015 22:01:04:

...jen jsem si ověřoval dostupnost linků. Pravda, neprocházel jsem úplně všechna fóra.

Leda snad něco, co není ani tak chyba XChatu, jako propagace - na úvodní stránce jsou už dlouhou zrušené služby jako CrazyCafé a RadioCafé a Magazín Aktuálně.cz je tam pořád jako Bleskově. Chápu, že pro Economii je Centrum jako ztrátová položka stranou zájmu, ale měli by se sami sebe zeptat, jestli to není tím, že kašlou na aktualizace a vytváření povědomí o vlastních produktech na místě, kde se denně loguje tisíc dva návštěvníků.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: