XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Forum ... 17.10.2007 22:37:49 ... (Strom/Strom)
Zodpovězené příspěvky
► Co kdyby se rozšířili možnosti moderátorů? *34* Mám na mysli editaci toho oranžového rámečku ve forech *18* ..//.. Zatím určitě ne
► Nastavení / Nastavení hesla a zabezpečení a pokud někdo zapomene heslo, tak tam udělat nevinný odkaz "Zapoměl si heslo? Upozorni naše administrátory." Něco, jako je v profilech bonz link. ..//.. Když zadáš špatné heslo, hodí ti to stránku s možností se opravit a máš na ní zobrazeno i telefonní číslo. Kontakt na administrátory tam není, protože nonstop helplinka (mimo víkendu) vypadá profesionálněji, než nějací dva kluci s pár vymoženostmi navíc.
► Hoy, dnes jsem zjistil, že xchat nereaguje na napsání zanku Euro (alt + e), sice ho do řádku, kde se píše dá, ale při odeslání tento chybí ..//.. Zkus nyní používat kód EUR.
► Chybí tady jeden druh místností.....POLITIKA A SVĚTONÁZORY ..//.. Místnost o politice tu již byla a neujala se. K tomuto účelu můžeš víc než dobře využívat XChat fóra, která nejsou tolik závislá na návštěvnosti.
► /ss text - zašle zprávu všem SSkám v místnosti, kteří jsou online. - Pro snadnější komunikaci mezi SS v místnosti. ..//.. Nee zatím určitě ne
► TOP dne, TOP týdne a TOP měsíce ..//.. Proboha jen to ne. Už takhle jsou servery zatížené dost. Nehledě k otmu že by přibylo honičů ega a botařů.
► beru reklamy jo proč ne ale reklama na tampony, to je nechutné, aj když to vidim v TV tak přepínám ..//.. Obrať se na reklamní oddělení společnosti NetCentrum
► Ikonka ve fotoalbech ..//.. Předáno dál :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: