XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevyholené

Nevyholené

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Když z kalhotek lezou chloupky
Vítejte všichni, komu se na dívkách a ženách líbí dorůstající chloupky na kundičce a v podpaží. Uvítám názory mužů i dívek na tuto tématiku.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 10.09.2007 20:28:45 ... (Strom/Strom)
Když z kalhotek lezou chloupky..
..tak je to pěkně nechutný, ale zase pořád lepší než bobřík v podpaží..Nejen, že je chuťovka se na to dívat, ale ten smrad když se dotyčnej zpotí...
guest Muž RomiPussynka (ROMANA_D@seznam.cz) ... 02.12.2007 09:53:48 ... (Strom/Strom)
Re: Když z kalhotek lezou chloupky..
Odpověď na příspěvek od PajaH ( mailto:PajaH@seznam.cz ) z 10.09.2007 20:28:45: jo přesně tak,naprosto s Tebou souhlasim-je to dost krutý,dyž holce chloupky lezou z kalhotek a neoholený podpaží je taky dost hnus-fujky fuuj :-( Na druhou stranu zastávám názor, že holit by se měli jak girls,tak boys.. je to sice každýho věc ale myslím,že je to rozhodně i hygieničtější.. Jináč,já se holim uplně všude a jen tak toho nenechám :-) a navíc je to prostě i ohromně sexy;-)
guest Muž taen ... 16.12.2007 20:22:43 ... (Strom/Strom)
Re (2): Když z kalhotek lezou chloupky..
Odpověď na příspěvek od RomiPussynka ( mailto:ROMANA_D@seznam.cz ) z 02.12.2007 09:53:48:
Je to skutečně věc vkusu a pohledu na věc. Já třeba ty vylézající chlupy z kalhotek také nesnáším. A zrovna tak i jinde. Ale....
guest Muž berserg ... 02.08.2008 07:41:16 ... (Strom/Strom)
Re (3): Když z kalhotek lezou chloupky..
Odpověď na příspěvek od taen z 16.12.2007 20:22:43:
Určitě je to věc úhlu pohledu, ale také pohodlí. Například pokud má člověk rád orální sex, tak není moc příjemné mít hubu plnou chlupů, ale je to samozřejmě každého věc. Já například rád orálně uspokojuji partnerku a ona to má také ráda, ale pokud by jí měla nevyholenou, tak bych o to moc nestál.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: