XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / POLICIE ČR / Městská

 

POLICIE ČR / Městská

POLICIE ČR / Městská

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory a zážitky snimi...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 05.08.2007 07:46:46 ... (Strom/Strom)
Také přispěju *40*
Nedávno mě čekala 13ti hodinová šichta *369*. Kolegyně měla 12ku, kterou měla odpracovat v lahvárně. Když mi to říkala, na první pohled mi bylo jasné, že se jí moc nechce *712*. Toho jsem využila a nabídla se, že to vezmu za ní *566*. Takže jsem šla ráno za paní z pokladního dozoru a nebyl problém to prohodit *66*. Takže jsem čapla klíčky, pití a šla jsem se zabouchnout do smradu piva, alkoholu a sirupů zároveň *845* *3*.

Venku bylo hezky a lidi to do Kaufu moc netáhlo. Bylo znát, že jsou někde u vody. Užívala jsem si klídku a dělala jsem svoji práci - třídila lahve od značek, tvarů a objemů *712*. Po první přestávce jsem si šla do trafiky koupit časopis, abych se tam těch zbylých xy hodin nenudila *18*. Luštila jsem obrázkovou osmisměrku *66*, při který jsem asi na 5 minut usnula *157* *3*. Pak se trošku nahrnuly lahve. Zvedla jsem se a uklidila *40*.

Ve večerních hodinách ( 18:15 ) jsem si udělala druhou půlhodinovou pauzu. Šla jsem si popovídat do elektra, ze kterýho se vyskytuju někdy i na chatu *3*. Ale k věci... Přišla jsem zpátky na lahvárnu. Moc lahví mi tam nepřijelo *566*. Pracuju si, když najednou *2794* někdo zaťukal na železný vrata *712*. Myslela jsem si, že to je někdo z kolegyň, že mi jdou pomoct, jako ráno *34*. Otevřu a léééééék *2731* - městská policie *17* *3*.

Mitch: Dobrý den *34* *72*...
Policista: Dobrý den *2830*. Nebyli tu dva kluci s přepravkama od Ježka?
Mitch: Ne, přepravky od Ježka mi tu za posledních 30 min neprojely. Proč? *712* ( *566* :D )
Policista: Aha... Máme tu hlášenou krádež. Mohla byste nám zavolat na 156, až tu budou? *6*
Mitch: Já bych vám ráda pomohla, ale přes automat nevidím na lidi. Kolik těch přepravek má být? *174*
Policista: Hmm *157*. Mělo by být tak 2 nebo 3.
Druhý policista na kolegu: No jo, ale tady strčí bedny a vyjede lístek *8*
Mitch: Přesně, oni sem nafrkají přepravky, vyjede lístek a pak si dojdou na informace a nebo na pokladny, kde jim to vyplatí *712*.
Policista: *157*. Tak vám děkujeme, nashle. My tady budem někde číhat.

Neubylo ani 5 minut a první Ježek, druhej, třetí, čtvrtej, pátej..... Chopím se mobilu a volám 156. Dlouho trvalo, než to někdo zvedl *369*. Ale nakonec se ozvalo: "Tísňová linka, policie, dobrý den." Tak jsem se představila, řekla jsem, že volám v Kauflandu a že tu byla hlídka ohledně přepravek a že se děje tahle věc. Prosila jsem je, aby se s hlídkou spojil a sdělil jim to. Poděkoval a zavěsil.
Chytla jsem si bedu se sirupem a vibruje telefon *712*. Nějaký cizí číslo, který se mi nechtělo ani brát, ale tak co, zvedla jsem.

"Policie, dobrý den. Vy jste nám teď volala ohledně beden...?", ozvalo se *712*.
Tak jsem jim řekla, že ano, jsem to já.
"Můžete nám říct, kolik jich bylo?"
"Bylo jich 10, vyskládala jsem je tady stranou, kdyby byla potřeba.."
"A můžete nám popsat ty kluky?"
"Bohužel, nemůžu, přes automat nevidím, ale byli dva, páč si povídali mezi sebou."
"Aha, tak vám moc děkujeme."

Vzala jsem zpět sirupy do ruky a uklidila na paletu *3*. Jenomže.... telefon *33* *3*.

"Dobrý den, policie. Ještě(r) jednou vám volám *85*"
"Anooo? *712*"
"Ty přepravky... kolik má hodnotu?"
"Jedna pivní přepravka je za 100,-. Takže celkej 1.000,- Kč."
"A bylo to i s lahvema?"
"Nene, jenom samotný bedny."
"Jasně, a kdyby to byly nový bedny...?"
"..tak budou stát pořád 100,-..."
"Fajn, děkujeme mockrát. Na shledanou."
"Na shledanou *712*."

Super, takže mi 2x volali *40*. Šla jsem si uklidit tu pohromu, co mi během chvíle přijela na pás *3*.

Když v tom zase... *2794* Otevřu a šoooooooook *2731* - Státní policie *130* *3*.

Policie: Dobrý den *2830*.
Mitch: Dobrý den *17*.
Policie: Byla tady městská policie. Kde jsou?
Mitch: Jak to mám vědět? *465*
Policie: *157*
Mitch: *72*. Zkuste jít na informace, prý tam šli *712*
Policie: Jak víte, že ty bedny jsou z pivovaru?
Mitch: Cože? *9* Já nevím, odkud jsou *72*. Mě ty bedny sem jenom přijíždí *72*.
Police: Aha *7*.
Mitch: No *712*.
Police: Takže těch beden je 10?
Mitch: Ano, tamhle jsou vyskádaný... *18*.
Policie: Dva, čtyři, šest, osm... Je jich osm... *305*.
Mitch: Deset *47*.
Policie: Ajo, deset *7*.
( mitch měl v duchu nejvíc výtlem *3* ).
Policie: Tak děkujem.

Odešli *369*. To byl poslední kontakt s policií *3*. Jako nedivím se, že vznikají vtipy *3*. Pak jsem šla na info a zeptala se, jestli už odešli. Prý seděli v kanclu a chytli nějakýho blondáka s romem. Jednoho pustili a druhej se asi přiznal. Mno, to byl zase den *369*. Příště na ně kašlu *3*.

*4220*
guest Muž crimsson (crimsson@seznam.cz) ... 09.08.2007 15:49:55 ... (Strom/Strom)
Re: Také přispěju *40*
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 05.08.2007 07:46:46:

jj pěkně dlouhý a dobrý*3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: