XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 13.03.2009 09:38:58 ... (Strom/Strom)
Novinky.cz a nové diskuze jen pro registrované
Zdroj: http://www.lupa.cz/clanky/nove-diskus...kach-funguji-skvele/

Osobně si myslím, že je to super věc. Ověřenou registraci na Novinkách už nějaký pátek mám, a rozhodně ji budu využívat. Ikdyž jsem zrovna serveru Novinky.cz nikdy moc nefandil a četl jsem zprávy spíš ze soudku aktualne.cz nebo iDNES, nové diskuze jsou pro mě velkým lákadlem. Už aby se podobný systém zavedl na co nejvíce místech! Mnoho zpravodajských portálů asi do toho moc nepůjde, třeba právě proto, aby se odlišilo od konkurence, ale brzy i oni poznají, že jistá regulace je nutným zlem. Myslím že ani moderované diskuze třeba na aktualne.cz nemohou mít takový úspěch jako systém zavedený na Novinkách.
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 13.03.2009 11:05:40 ... (Strom/Strom)
Re: Novinky.cz a nové diskuze jen pro registrované
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 13.03.2009 09:38:58:

A to já jsem pro. Sice mi úplně nesedí podoba diskuse novinek a absence threadů, ale co už.
Diskuse jsou celkově víc k tématu, což je jedině dobře. Spamu ubylo a lidi si z toho nedělají chat (konečně!). To ulevilo i serverům, což je taky dobře :-)

Chatující ať se přesunou třeba na diskuse-novinky.cz, ti stejně nepřinášeli Novinkám žádný pozitiva - kromě pageviews. Jenže k čemu je zobrazení stránky bez reklamy, plný diskusního odpadu? Chybět to myslím nebude.

A jestli začnou tihle chatující zaplavovat idnes nebo Aktuálně, tak se podobných diskusních modelů brzy dočkáme i tam. Jako všude jde i tady o to, kdo bude ten odvážný a udělá první krok.

Internet už dávno není místem, kde by se pohybovala vrstva inteligence. Bohužel, komercionalizace internetu způsobila jeho zaplavení odpadem :(
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 17.03.2009 17:12:54 ... (Strom/Strom)
Re (2): Novinky.cz a nové diskuze jen pro registrované
Odpověď na příspěvek od zajDee ( mailto:zajdee@seznam.cz ) z 13.03.2009 11:05:40:

Souhlasím. No absence "větví" mi tam taky trošku vadí, ale alesoň se tam dá text odcitovat podobně jako u phpBB fór. Právě že vidím problém v tom, jak jde zpravodajským serverům spíš o "page view" a zobrazení reklam než o kultivované diskuze. Ale třeba se tenhle záměr novinkám vydaří, ukáže až čas.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: