XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Strana Zelených

 

Strana Zelených

Strana Zelených

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
o politické straně
Co si myslíte o Straně Zelených?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 17.10.2010 16:59:24 ... (Strom/Strom)
zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Nečekal jsem to, ale v Liberci vyhrála v komunálních volbách Strana Zelených maskovaná jako "Změna pro Liberec" se svojí přehlídkou tupých, neschopných a nesnášenlivých lidí. No, stačí se třeba podívat co vyváděl čtyři roky v Brně na radnici Ander a co teprve teď když budou mít v rukou ještě několikanásobně větší moc.. na druhou stranu, třeba přitáhneme víc turistů: na skanzen imbecility a zpátečnictví. Mateřskou školku do každého paneláku a lesopark na chodby radnice!

Pozn.: V roce 06 jsem je volil do parlamentu, ale tam udělali tolik škod že jsem doufal že už se u všech slušných lidí zdiskreditovali, ale bohužel.. :(((

Místo primátora který měl zkušenosti z bankovního sektoru i stavebnictví, dokázal vytvořit spoustu nových pracovních míst, dvě průmyslové zóny etc. etc. se teď může stát primátorem zlodějskej zelenej bezmozek z neziskovky, která dělá z ještědu prales a jednoho stromu si cení víc než celého města. Bože můj, co v tomhle státě žije za idioty kteří nerozeznají imbecila od inteligentního člověka. :(((
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 19.10.2010 01:10:48 ... (Strom/Strom)
Re: zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 17.10.2010 16:59:24: Idioti tu žijou,to máš pravdu. Kdyby tu žili chytřejší lidi,tak by ODS za to,co předváděla na radnicích a v parlamentu,dostala daleko větší výprask ve volbách.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 23.10.2010 15:06:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.10.2010 01:10:48:

Já bych nechtěl zbytečně paušalizovat, snažím se hodnotit jenom Liberec.. tak například už je známo že se zvýší počet náměstků, a tipuju že to je teprve začátek, přijdou další výdaje, jak je to u zelených zvykem. A protože na ně nebude kde vzít, začnou růst místní poplatky a jsme v začarovaném kruhu.. jestli tohle má být ta změna, tak to potěš koště.

Samozřejmě budu rád za jakoukoliv pozitivní změnu, ale v tomhle okamžiku jsem skeptický, protože zatím ze strany korytářů nezazněl ani nejmenší konkrétní plán co dělat a jak to dělat, pochybuju že vůbec nějaký takový harmonogram mají. Jak správně říká Kittner, bořit jde snadno, ale tvořit, to každý nedokáže. Tak nějak to říkal. :-)
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 28.10.2010 08:39:03 ... (Strom/Strom)
Re (3): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 23.10.2010 15:06:38: Nedávno jsem četl v Mladé frontě tuším Škrabala,který vyjadřoval podobné obavy stran budoucího vývoje v Liberci.Na rozdíl od tebe byl ale hodně kritický i k těm,co tam vládli doteď.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 04.11.2010 22:30:34 ... (Strom/Strom)
Re (4): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 28.10.2010 08:39:03:

Na jednu stranu máš pravdu, změna je potřeba, ale korytář Korytář jí a nebude schopný přinést. Ani ČSSD - čtyři roky tady vládne s ODS, ale neudělala nic, jenom se čtyři roky schovávala do stínu ODS přestože si tady ten vliv obě strany rozdělily mezi sebe... přínos pro město: nula..

názorná ukázka, co je to za člověka:
http://liberecky.denik.cz/radnice/vol...lidneni20101104.html

Nikdo s ním nechce nic mít a kdo může, tak zdrhá..
__________
:Harvest Red
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 04.11.2010 23:17:20 ... (Strom/Strom)
Re (5): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 04.11.2010 22:30:34:
Dnes jsem ale četla, že Liberec se hodně zlepšil na úrovni...... myslíš, že to není pravda, jen lživý článek?
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 11.11.2010 01:53:30 ... (Strom/Strom)
Re (6): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 04.11.2010 23:17:20:

zlepšil v jakém směru? na to je po volbách ještě dost brzy.. změna zatím žádná, ale ne každá je taky k lepšímu. nejsmutnější na tom je, že padnou projekty připravené v minulosti třeba jenom proto, že byly připravené minulým vedením radnice, přitom je tam spousta dobrých projektů (revitalizace lidových sadů, radnice aj.) Každopádně se zatím přímo nabízí srovnání s činností Kraje - před volbami x roků poctivé práce, po volbách bylo o hejtmanovi z ČSSD slyšet jedině při povodních kdy se snažil zviditelnit před senátními volbami, jinak v regionálních médiích ticho po pěšině.. No, lidi mají co chtěli.. na druhou stranu, spoléhat na politiky se nedá nikdy, zase je lepší když nedělají nic než aby přímo škodili kudy chodí...
__________
:Harvest Red
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 11.11.2010 20:00:50 ... (Strom/Strom)
Re (7): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 11.11.2010 01:53:30:
Já mluvila právě o tom minulém vedení... :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: