XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Sen

Sen

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Má snění dopad na lidský osud - je možné že mi sen poví co mě čeká a nemine ?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Persian (PersianNet@seznam.cz) ... 05.03.2006 00:15:07 ... (Strom/Strom)
Sny?
Já osobně tvrdím že sny předpovídají budocnost,sny vycházejí z reality,z toho na co myslíme a z toho co nám zustane v mysli i při usínání...
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 05.03.2006 11:13:43 ... (Strom/Strom)
Re: Sny?
Odpověď na příspěvek od Persian ( mailto:PersianNet@seznam.cz ) z 05.03.2006 00:15:07:

Souhlasím s druhou částí definice... sen navazuje na poslední mylšenku, kterou máme v hlavě, když unseme. Ale nesouhlasím, že je to přepověď budoucností. Z racionálního hlediska je to pouze další tvář výplodu naší fantazie.... jevy, které ve snu nedokážeme vysvětlit, jsou způsobeny tím, že jsou potlačeny všechny racionální standardy, protože spíme a neovlivníme děj. *4* Avšak někdy dochází ke zkratu a člověk se probudí.... sny jsou velice zvláštní děje, ale opravdu to s větštěním apod. věcmi nemá co společného *4*
guest Muž Persian (PersianNet@seznam.cz) ... 05.03.2006 16:51:15 ... (Strom/Strom)
Re (2): Sny?
Odpověď na příspěvek od Lupin2 ( mailto:s.krasa@centrum.cz ) z 05.03.2006 11:13:43:

Netvrdím že je to osvědčená předpověď , je to jen můj výplod , psal jsem že já to tvrdím *4*

Ale jinak jsem rád že máme shodu ! *22*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: