XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Profily

 

Profily

Profily

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse ohledně Profilů
Při úpravách profilu se mi neuloží žádné změny, vše zůstane tak, jak to bylo nebo mi to napíše, že některá z položek byla vyplněna chybně.
- Zkus změnit položku PSČ v záložce "Osobní" odmazáním mezery. Nově totiž nejde PSČ v profilu zadat ve formátu XXX XX, ale pouze ve formátu XXXXX.

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž ztratilasemheslo (ztratilasemheslo@centrum.cz) ... 03.11.2008 10:58:34 ... (Strom/Strom)
PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Dobrý den, nebudu chodit kolem horké kaše, už jsem tady na chatu pár měsíců, pod jiným nickem, ale to je fuk, co mi vadí je, že člověk nemá možnost ovlivnit to, aby si ho někdo dal do přátel bez jeho vědomí, prostě šup a najednou má člověk v přátelích nick (např. Piča, mrdek nebo NejvětšíBlbec), který o něm píše hnusné věci, takže člověk to řeší tak, že si nechá schovat své přátelé, aby tam nebyli vidět tito exoti, které v přátelích nechtěl a kteří se mu tam prostě vecpali a nebyli ani natolik soudní, aby se dali do nepřátel. Spousta přátel se pak diví, proč nejsou vidět u někoho na profilu, ale bohužel menšina, stačí i jeden jediný prudič, vítězí. Tohle se mi nelíbí a chci, aby se to změnilo, abychom měli možnost si vyškrtnout tyhle "přátelé", abychom nemuseli schovávat všechny své skutečné chatové přátelé, které kolikrát známe i z reálného života ze svého profilu kvůli jednomu či vícero sprostými lidmi, co nás ruku na srdce nikdy v reálu nepoznali a mají jen ten svůj chat, na kterém všechny prudí. :-) Myslím, že je to dobrý nápad, protože kolikrát člověk moc nestojí o kamarádství s někým, ať už z rodinných důvodů nebo jiných a chybí mi tady funkce moci si vyškrtnout z přátel někoho koho tam fakt nechci a který můj přítel není !
guest Muž janasoukupka ... 04.11.2008 12:05:21 ... (Strom/Strom)
Re: PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od ztratilasemheslo ( mailto:ztratilasemheslo@centrum.cz ) z 03.11.2008 10:58:34:
ahoj je dobře že tohle téma zas někdo otevřel. já o tom tady mluvila asi před 2 měsíci a bylo mi přislíbeno že něco na ten způsob bude v nejbližší době v provozu. ale jak vidíš sama skutek utek a nic se neděje. taky mě to štve ale asi neexistují prostředky které by to dokázali .




Tady jedna Janička, co přeje mnoho štěstíčka *165*
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 04.11.2008 12:39:36 ... (Strom/Strom)
Re (2): PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od janasoukupka z 04.11.2008 12:05:21:

Skutek nikam neutekl, zatím co vy si všímáte pouze XChatu, programátoři mají na starost více služeb, které spadají pod Centrum holdings. To, že vzal někdo nápad na vědomí, neznamenalo, že to bude do měsíce realizované *79* Tak buďte trpělivé *18**16*
guest Muž Jalvice (Jalvice@centrum.cz) ... 05.11.2008 02:20:48 ... (Strom/Strom)
Re (3): PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od AnGeL8Lady ( mailto:angel8lady@centrum.cz ) z 04.11.2008 12:39:36:

ahoj, můžu aspoň orientačně, kdy?
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 05.11.2008 11:07:59 ... (Strom/Strom)
Re (4): PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od Jalvice ( mailto:Jalvice@centrum.cz ) z 05.11.2008 02:20:48:

Orientačně? Určitě je to v plánu na dalších 10 let, konkrétnější být nemůžu, nejsem programátor :-)
guest Muž Jalvice (Jalvice@centrum.cz) ... 06.11.2008 20:55:40 ... (Strom/Strom)
Re (5): PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od AnGeL8Lady ( mailto:angel8lady@centrum.cz ) z 05.11.2008 11:07:59:

Je mi to jasný, jen výsměch, hm, no tak doufám, že si tě taky nějaký nepřítel přidá do přátel. Ahoj
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 06.11.2008 23:01:38 ... (Strom/Strom)
Re (6): PŘÁTELÉ ? V PROFILU
Odpověď na příspěvek od Jalvice ( mailto:Jalvice@centrum.cz ) z 06.11.2008 20:55:40:

Pár takových tam mám, ale stavět na hlavu se kvůli nim nebudu. Ať si to užijí, když jim to dělá dobře :-) Lidé, kteří mě znají, tomu stejně nevěří a zbytek je mi ukradený :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: