XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 03:52:16 ... (Strom/Strom)
...
já teda depresema trpím poslední dobou víc než bych si přál ale to je ze strachu co bude a problémy doma , ve vztahu nejistota atd..no je toho hodně*71* bohužel v depresích mám sklony vše hrotit a dávat si za vše vinu takže díky tomu se se všema jen dohádám čehož pak moc lituju a brečím,
Věřím že kdyby mě někdo poprvé potkal ve stavu deprese tak by mě už asi nikdy potkat nechtěl, občas mi pomůže se někomu svěřit dostat to ze sebe ale jen částečně...
Kolikrát jsem byl v hodně těžké depresi a brečel jsem a nevím čím to je ale co mě vždy uklidnilo byl hlas mé druhé polovičky..ne hled ale během pár minut a ať to bylo treba jen bezcenné tlachání mě to moc pomohlo...*100* a říká se ráno moudřejší večera ale co dělat když prostě ta depka není že se z toho člověk vyspí? *105*

btw: že uhodnete v jakém stavu jsem teď *88**3*


mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.02.2007 16:47:59 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 03:52:16:
Depka není příjemná věc, najednou je všechno prostě v prdeli a nikdo nás nemá rád a nikdo nás nechápe a je jedno, jestli nás dojala reklama na prací prášek nebo jsme zažili rozchod. Mně pomáhá zašít se do postele, obejmout obrovskýho plyšovýho medvěda, kterýho tam mám a potichu si bečim, až usnu...po probuzení to bývá krapet lepší, ne-li úplně, pokud šlo o přechodnej stav*52* Nedávno mě z depky vyléčil bývalej, taky jsem se doma už tak týden válela v zoufalství a pochopitelně to věděli všichni od xchatu po ICQ, kde si napíšu LIFE SUX nebo podobný stručný sdělení...nastavil mi chápavý rameno, já mu všechno povykládala, načež mi napsal, že jsem rozmazlenej fracek a měla bych (doslova) zvednout prdel a začít taky něco dělat, ne jen sedět doma a furt cébit jak děcko atd atd atd....první reakce byla, že mě rozeřval úplně nejvíc, noc jsem nespala a vůbec..no klasika...*19* Druhej den se mi to rozleželo v hlavě, oslovila jsem ho na ICQ a vyslechl si všechno od prolhaných dě**ařů přes přerostlý smrady a pány světa až po líbání pr...no atd atd, jsem byla hrozně sprostá*72* Nato mi napsal "Tak se mi líbíš, když se vztekáš, všechno jde." A najednou to šlo.*369**3*

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 17:45:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 01.02.2007 16:47:59:

to už mě bylo tolikrát řečeno at nesedím na prdeli a něco aspon dělám at přijdu na jiné myšlenky ale když to prostě v ten moment nejde *105* a na nekom si vylit jen tak zlost se mi taky nechce...neřeknu kdybych měl tu depku třeba kvůli bývalce, to bych si ji vylil a to dost, já si od ní taky pořád neco vyslíchám ale takhle...*71* když ani kolikrát nevím co je přesně důvodem deprese, diky pokusu o sebevraždu jsem skončil u psichiatra a ten mě předepsal cipralex ale podle mě vůbec nepůsobil tak jsme ho po pár měsicích vysadil...podle mě je asi nejdůležitější v tu chvíli nebýt sám, aspon pro mě, at řvu jak chci že nikoho nechci ani vidět tak opak je pravdou, chci být s přáleli , s lidma co mám rád ale to bohužel taky kolekrát nejde...a tak doma sedím, blbe hledím ,občas brečím , skoro nic nejim a piju nějaký alkohol i když vím že mě to nepomůže *8*

mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.02.2007 18:56:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 17:45:44:
Na mne hodně působí vztahy doma...dvakrát jsem to pořešila útěkem z domu a zažila jsem mnohem větší peklo venku, jsem si tehdy rozřezávala ruce shora, abych myslela na tělesnou bolest...taky jsem skončila u psychiatra, naštěstí bez Deprexu*169*..tak nevim, krajní řešení jsou vždycky na ho**o*4* BTW nevim, jestli se to smí, ale když jsi mluvil o sebevraždě http://tvorba.greneia.com/view.php?cisloclanku=2006031001 *4* Tohle by si měl přečíst každej, kdo nad tím uvažuje..jeden kluk si kvůli mně přímo přede mnou rozřezal rameno, demonstrativní sebeubližování..na to tehdy pomohlo, že jsem mu dala pár facek, vyčistila mu to a poslala ho spát jak malýho sviště(já mu fakt nic neprovedla)*47**72* Třeba být s přáteli mne v tu chvíli děsí, stavim si na tom, že můj pláč nepatří mezi ostatní (leda když se někde ztřískáme, to pak slzíme všichni, že jo*47*) a ať je mi jak chce, mezi kamarádama sršim humorem a "nic mi není":) Na ICQ se vykecám, ale v reálu to o mně snad lidi ani netuší:))

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 21:04:24 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 01.02.2007 18:56:05:

tak situaci doma už se nějak radši nesnažím vnímat, díky bohu si mě naši už poslední dobou nevšimají ...dřiv na mě matka denně řvala a porád mě a všem něco vyčítala *369* s otcem se hadaji na dením pořádku už od rána takže se člověk ani nevyspí.... hrůza, já mít takovou manželku tak už jsem dávno se dal rozvést..jenže naši jsou karieristi a jde jim jen o majetek takže to že by se to vše muselo dělit nepřichází v ůvahu*71* takže když mě takhle od mala nahlodali psychicky tak se ani nedivím že depresím v posledni době tak rychle podlehnu*8* ja když jsme s přáteli nekdě tak se mi nestalo že bych brečel..to člověk spíš přijde na jiné myšlenky...jen občas u kamošky jem brečel ale to tam byla jen ona...jinak jsme na tom stejně..připadám si jak smutnej klaun který když je někde s přáteli tak přijde jeho chvíle nasadí usměvavou masku, vytáhne oponu a dělá jak je strašně v poho, na icq se taky občas vykecam když tam jsou lidi co mě dokážou vyslechnout aspon....ale jinak v realu...jako po te sebevraždě..najednou všicí říkali že by to vůbec do mě neřekli zž mám nějaké problémy a tak...

hold deprese je svině....ale kdyby byl nějaký univerzální recept jak s ní zatočit během pár minut tak s ní *1009*

mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.02.2007 22:29:12 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 21:04:24:
Kde bydlíš?*3* No jakomoje máti je na mne a na bráchu vlastně sama, takže toleruju, že má celkem často všeho plný kecky..i když mě furt bere její řev, už na to nějak nereaguju jako dřív, prostě si popláču, vyspim se a je klídek:)) Otec přede mnou kdysi mámu málem uškrtil, kdybych mezi ně neskočila, takže myslim, že o rodinných vztazích si nemusíme nic říkat*47* Kua jsme tohle fórum změnili v plačtivý údolí dvou lidí, co se potřebujou vykecat:))))

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 22:51:01 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 01.02.2007 22:29:12:

bydlím doma aspon myslím, teď mám šílenou depku, v sobotu mám sraz s přítelkyní pod koněm a napsala mi ze jsme kažej jinej že to asi klapat nebude, tak teď mám depku a strach z toho že tam nepřijde a já rozhodně nechci vztah řešit po icq, kua jak já miluju té své deprese kdy bych nejradši byl někde daleko na opuštěném ostrově sám a se ztrátou dlouhodobé paměti *176* no já myslím že jsme to moc nezměnili...v podstatě se pořád držíme tématu deprese a vše s ní spojené*72* a vykecat se potřebuje každej a pokud mu to pomůžetak proč ne ....

mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 02.02.2007 01:27:44 ... (Strom/Strom)
depka předem?:)
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 22:51:01:
Člověče Ty se v těch depkách přímo rochníš*43* Víš, co zkus? Nepřemýšlet nad tím, co chceš a jak toho nemůžeš dosáhnout...ale nad tím, co nechceš a jak se toho vyvarovat*4* Proč máš depku předem?:) Nemuč se zbytečně*16**18* Uvidíš, že to dopadne dobře*45*

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 02.02.2007 02:13:43 ... (Strom/Strom)
Re: depka předem?:)
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 02.02.2007 01:27:44:

se v tom vyžívám...jedna depka za druhou *47* když prostě je ohrožené to nejdůležitější pro mě v tuto chvíli tak je to pak těžké být v klidu a nedepkařit *8*a premysled nad tim co nechci..ono se to da brat z obou stran, chci bys s ni a nechci aby to skoncilo. atd..toho je ..doufam ze to dobre dopadne...pak dam vedet jestli to ustojim a neslozim se ...jsem dost citove zalozenej *71*
blbe deprese *176*

mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf ... 02.02.2007 11:27:16 ... (Strom/Strom)
Re (2): depka předem?:)
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 02.02.2007 02:13:43:
Skonstatovala bych, že není dobrý se přílišně vázat, ale to už bychom žili jako stroje..i když by to bylo lepší:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: