XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 26.10.2009 21:39:07 ... (Strom/Strom)
Depka a já
Jak to tady čtu tak by měl tady někdo napsat kdo netrpí depkama a jak to dělá. .......ono vykašlat se na depky nejde když ji prostě máš......já ji mám každým dnem taktéž od mala.....jsem divná jiná než ostatní a celý svůj život jsem sama....mám sice děti kolem sebe milión lidí se kterými jsem každý den bavím se s nimi směji se jsem otevřená a lidi vidí že je to upřímné je mi dobře s nimi ale tak dobře je mi i když jsem sama doma. Ale abych někoho pustila k sobě do srdce neexistuje .....mám svět daný úplně jinak než ostatní a nemůžu si s někým o tom popovídat nerozumí mi ale já rozumím hodně lidem vím čím to je ale žít tak není peříčko....já vždy spadnu na dno a pak rostu jsem šťastnější a šťastnější a pak zase bum jsem v bahně .....nebráním se tomu dokonce mě to tam už baví ale ta deprese být celý život sama a smířit se s tím je opravdu jak když umíráš hlady a koukáš na královské hody.......tím neříkám že jsem nešťastná upřímně jsem veselá každý den ale někdy prostě potřebuji brečet ...... Tak jsem pak dobrovolně o samotě abych se učila pracovat s těma emocema....přece vždyť je to můj život a já sem se rozhodla že se budu smát a budu šťastná tak prostě jsem a budu a deprese pak najednou nemá místo. Když přijde aspoň se zas něčemu přiučím. Je to s ní stejné jako s nepřáteli když ji dáte zbraň zabije vás. Buďme chytré a mějme samy sebe rádi to je jediná obrana. *2645*
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 25.10.2011 23:36:12 ... (Strom/Strom)
Re: Depka a já
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 26.10.2009 21:39:07:
Jako kdybys mi mluvila z duše. Určitě máš smutný život jako já. Jsi nešťastná i když se snažíš být veselá. Celá já.

Nuda je zahálka a děsná otrava, když člověk neví coby. To je deprese. Já se nudím, když jsem sám a třeba si hraju s pc nebo jsem jen tak doma a sám. Nebo když nemohu spát -to jsou hrozný deprese.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: