XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 17.09.2007 20:40:36 ... (Strom/Strom)
depky
Mě pomáhá musika hlavně metal a Rammstein... Poslední dobou je těch depresí moc, občas se chci zabít, ale nemám na to.. Mě by zajímalo proč máte depky vy, jestli je to ze stejnýho důvodu jako u mě..
guest Muž pri-sera (k.l.a.f@seznam.cz) ... 18.07.2008 23:10:59 ... (Strom/Strom)
Re: depky
Odpověď na příspěvek od PajaH ( mailto:PajaH@seznam.cz ) z 17.09.2007 20:40:36:
áhoj... poslední dobou mívám depku docela často... říkám tomu haluz z toho,co mě ještě čeká... nosím v sobě novej život... čeká mě role svobodný maminy... a jsem na to sama... i vlastní rodiče jsou poslední od koho můžu čekat pomoc... táta mi zmagořil,že ho matka nechala a vlastní matka už je pro mě dávno jen ženská,co mě přivedla na svět... zůstat úplně sama v týhle situaci,v týhle posraný době,tak tomu říkám haluz... Kam se hrabou neshody s rodičema nebo nešťastný lásky... ...
guest Muž B.l.e.d.u.l.i.n.k.a (B.l.e.d.u.l.i.n.k.a@seznam.cz) ... 23.10.2008 08:21:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): depky
Odpověď na příspěvek od pri-sera ( mailto:k.l.a.f@seznam.cz ) z 18.07.2008 23:10:59:
TAK TO PŘESNĚ VIM JAK SE CÍTÍS.TAKY JS NATO BYLA SAMA.TATKA MI UMREL A S MÁTI JSME BYLY NA NOZE...POMOHLA MI KAMARADKA U KTERÝ JS NĚJAKÝ CAS BYLA A DOKONCE SE NAŠEL I MUŽ...PRCEK HO MA RAD:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: