XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 13.01.2007 19:58:01 ... (Strom/Strom)

'
Já depresema zase tak moc netrpím. Jsem veselej člověk, ráda se směju a bavím se. Ale kolikrát se mi stalo, že jsem ráno vstala, šla do práce - prostě klasický pracovní den, a když jsem přišla domů, tak to na mě padlo. Pocit úzkosti a smutku, nálada pod psa... Pustím si nějakou písničku a ta mě rozbrečí... Není nálada na nikoho a na nic. Jen sedím doma a nic mě nebaví...

Jsem typ člověka, co se nesvěřuje, všechno si nechávám pro sebe, tak si to kolikrát pěkně užívám, ale zase přijde den, kdy je mi líp a pak fajn *18*. Nejlepší je si říct DOST! a dál žít. A ne se litovata a říkat si: "Já jsem chudáček...". To k ničemu nevede, jen to otráví lidi kolem. Ale jak říkám, o mých depkách nikdo neví *40*.
guest Muž gladyss ... 01.04.2007 17:38:23 ... (Strom/Strom)
Re: Já
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 13.01.2007 19:58:01:
Tak to jsi vcelku šťastný člověk. Docela ti závidím. Já jsem hodně náladová a povahu mám celkově příšernou a všechno je na mně hned vidět. No a jakmile depresi, tak začnu mít ještě horší náladu a všechny tím štvu. *8* Svěřit se o tom, co mě trápí a tak, to nedokážu.

*1981* gladysska *2757**2746*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: