XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Jak byste chtěli zemřít?

 

Jak byste chtěli zemřít?

Jak byste chtěli zemřít?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...aneb přirozená smrt je nuda :-)
Pokecejte o způsobu úmrtí a jak byste chtěli zemřít - ať už je to sebevražda nebo ňebo vás nešťastnou náhodou někdo bodne či zastřelí Hi hi hi, co?   *261*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž viselec ... 09.06.2011 19:06:26 ... (Strom/Strom)
Věčný život ?
No to je pěkné přání ale v současné politické situaci nemožné. Kdo by nás v důchodu živil např, ve 156 letech ? Musíme přece vládě pomoct řešit důchodovou krizi. Takhle to totiž chtějí, i když to zatím nepochopili.
Ebisek Muž Ebisek ... 14.11.2011 12:04:24 ... (Strom/Strom)
Re: Věčný život ?
Ono těch problémů je trochu více než jen důchodová reforma. Musel by se změnit způsob života. Už by neplatilo že člověk celý život žije proto, aby makal. Musel by se "integrovat" do života odpočinek. Je jasné že by jsme nemohli jenom makat den co den do nekonečna, to by nebyl život ale otroctví *40*
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 24.12.2011 22:07:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): Věčný život ?
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.11.2011 12:04:24:
Věčný život na tomto světě není možný. Vše je pomíjivé. To musíme žít tak, aby jsme si ten věčný, klidný život v jiném světě zasloužili.
Otázka "Jak bych chtěl zemřít?" Je pro mne stupidní a nesmyslná. Na světě je i se všema starostma a problémama přece krásně.
Ebisek Muž Ebisek ... 25.12.2011 00:42:53 ... (Strom/Strom)
Re (3): Věčný život ?
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 24.12.2011 22:07:49:

Ja myslel vecny zivot na tomto svete, nikoli vecny zivot na jinem svete *18*

Pomijive jsou podle mne kvety vistarii lemujici cestu poznani. *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: