XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Co si myslíte o "BORDELU"??

 

Co si myslíte o "BORDELU"??

Co si myslíte o "BORDELU"??

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O sexu za prachy nebo v kolika letech jste ho navštívily prvně??
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ZAJFInoS Muž ZAJFInoS (b.h.e@centrum.cz) ... 30.03.2012 15:22:33 ... (Strom/Strom)
:-)
Tak jsme se byli podívat ve středu ve swingers clubu a fakt pohoda moc moc fajn liidi prijdete date si mobil do takove male skrinky zamknete stejne tak jako se prezujete do prezuvek ktere jsou k zapujčení. no a jde se dal normalni bar lidi tam sedi třeba v osuškach či zupanech a pak pokavat chcete mužete se prevleci do něčeho pohodlejsiho či muzete bejt klido v tom v čem jste přisli každeho věc prostě svobodná. Pak dostanete welcome drink coz byl nejakej bohemia sekt +neco v tom priliteho melo tu vuni takovou jahodovou no a pokavat chcete muzete jit do bazenu či nemusite ....předem a potom řadně osprchovat ..... no a jsou ruzne pokojiky ve fantasy pak muzete jit se třeba jen namasirovat nebo ne pak je tam jeden pokojik kde je jedna postel kde soulozili asi dva páry kdyz jsme tamtudy prochazeli a jinak dalsi takove minipokojiky tam si lehnete jako doma proste v zupanu či bez ne mužete *64* nebo nemusite muzete klidně kecat. Je tam i takove občerstvení raut mužete se kdykoliv občerstvit coz je v ceně *1* a pak muzete jit kecat zase třeba na bar nebo kecat s nekym v tom kluubu pokavat se date dohromady fakt super prostředí domaci prostě takovy sama sranda *1*
guest Muž mandora ... 01.04.2012 20:13:53 ... (Strom/Strom)
Re: :-)
Odpověď na příspěvek od ZAJFInoS ( mailto:b.h.e@centrum.cz ) z 30.03.2012 15:22:33:

zní to docela hezky, skoro jako reklama*3*

Uživatelská fóra / Osobní / mandorkov
ZAJFInoS Muž ZAJFInoS (b.h.e@centrum.cz) ... 01.04.2012 21:00:04 ... (Strom/Strom)
Re (2): :-)
Odpověď na příspěvek od mandora z 01.04.2012 20:13:53:


JO mne se tam totiz strasne libilo a docela se mi libila i jedna zena kolem 40roku kdyz to tak reknu nekdy si rikam ze neco takoveho bych mozna potřeboval v podstate ..kdyz to tak reknu aby uz se mi mati mohla zbavit : že bych u ní měl mlíko buchty i pekáč..prostě ženu třeba starsi trochu ktera ma aspon byt abych se k ni nastěhoval*3*
Ebisek Muž Ebisek ... 01.04.2012 21:06:36 ... (Strom/Strom)
Re (3): :-)
Odpověď na příspěvek od ZAJFInoS ( mailto:b.h.e@centrum.cz ) z 01.04.2012 21:00:04:

Takže hledáš ubytování? *3*
ZAJFInoS Muž ZAJFInoS (b.h.e@centrum.cz) ... 01.04.2012 21:15:48 ... (Strom/Strom)
Re (4): :-)
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.04.2012 21:06:36:

Ano ano třeba s nejakou takovou ženou co tam chodi *3*do takoveho klubu ... proč by ne mati uz mi doma taky moc nechce pač sem skoro 4roky nefachačenko na UP *3*
guest Muž HOT-DOG35 (lacroe007@gmail.com) ... 09.04.2012 09:55:17 ... (Strom/Strom)
Re (5): :-)
Odpověď na příspěvek od ZAJFInoS ( mailto:b.h.e@centrum.cz ) z 01.04.2012 21:15:48:
Jde vidět,že máš rozum,není nad to brát lováky od státu zadara *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: