XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Staré hry

 

! Staré hry

! Staré hry

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Stařičké hry, které byli kolikrát lepší než dnešní přetechnizované pecky ... vzpomeňte si a zamáčkněte slzu.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž SLAd ... 21.07.2014 09:59:48 ... (Strom/Strom)
Mafie 1
Určitě už každý má nastudované tipy a triky na netu ale zkoušel někdo i vlastní neobvyklé situace v mafii? Např. ze začátku v Salieriho baru a pak jdete pro auto a máte zbraň zkoušel někdo zabít všechny kumpány? Pokud to někdo zkoušel tak zjistil že krom toho že se to nikdy nepovede tak jsou záhadné okolnosti proč to nejde třeba organizace nabíjení a nekonečná munice a taky kde vzal Ralf zbraň?

Nebo si nastoupit k mafiánům jako spolujezdec *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 21.07.2014 21:19:20 ... (Strom/Strom)
Re: Mafie 1
Odpověď na příspěvek od SLAd z 21.07.2014 09:59:48:

Zkoušel jsem je pozabíjet, ale hra tím končí. Ale jinak jsem zkoušel například v misi po sáře zastřelit ty dva gangstery přes plot, nebo hned v první misi při útěku ty dva umlátit (z blízka neumí střílet a když dřepíš, tak se do tebe netrefí), ale ani jedno nefungovalo.
guest Muž SLAd ... 21.07.2014 22:03:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): Mafie 1
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 21.07.2014 21:19:20:
nebo ty závody sice můj trik se mi podařilo udělat až po hodně pokusech ale znám zábavný trik jak vyhrát *3* ale je to o štěstí prostě mě to napadlo úplně náhodou ve vzpomínce na hru ještě na ps1 myslím že se to jmenovalo Toca 3 grafika jak formule na penťáku 1 no to je jedno prostě já tak dlouho jezdil proti směru jízdy a boural a když jsem nějaké auto obrátil na střechu závodníka to vyřadilo *18* podobně jsem to dělal v mafii ovšem průser je když se obrátíte taky *3*

jo a tá první mise taxík já si vždy vyhrál *3* schválně jsem je nechal předjíždět a nejlepší akce když jsem je vytlačil do vody *3* ale jednou jsem málem sednul jako řidič do jejich vozu ale hned jsem byl mrtvý ...
Ebisek Muž Ebisek ... 22.07.2014 01:05:55 ... (Strom/Strom)
Re (3): Mafie 1
Odpověď na příspěvek od SLAd z 21.07.2014 22:03:31:

Pokud se nepletu, tak při těch závodech oni umí návrat na trať, když se je pokusíš vyhodit. V tomto ohledu je nejlepší podvádět skrze tu zkratku a tlačítko návratu na trať. Ale v patchi tu obtížnost závodu trochu opravili a už se ti dá celkem dobře vyhrát i bez podvádění *18*
Fakt je ale ten, že původní náročnost závodu je fakt přehnaná, někteří tu misi hráli i dva týdny, než se přes ní dostali.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: