XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Staré hry

 

! Staré hry

! Staré hry

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Stařičké hry, které byli kolikrát lepší než dnešní přetechnizované pecky ... vzpomeňte si a zamáčkněte slzu.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Delph (Arch-angel@seznam.cz) ... 26.03.2009 21:22:48 ... (Strom/Strom)
hry
mě bavila kolonizace, civilizace, heroesky až do 4, pětky už ne. might and magic VI a VII, kupci a obchodnící, dungeon master 1,2, NFS III, a novější je Rome of Total War
guest Muž Storm.crow ... 02.05.2009 16:51:29 ... (Strom/Strom)
Re: hry
Odpověď na příspěvek od Delph ( mailto:Arch-angel@seznam.cz ) z 26.03.2009 21:22:48:

Civilizace je best , malo ktera strategie se ji vyrovna , ted zrovna hraju 2 *3* , heroes max. 3 , ty pro svou hratelnost nebyli prekonany ani 5 s datariskem , ......
Hodne dobra strategie je i starcraft ( jedina hra z budoucna co mne nadchla ) nebo spellcross
vuldobrej Muž vuldobrej ... 05.05.2009 08:04:08 ... (Strom/Strom)
Re (2): hry
Odpověď na příspěvek od Storm.crow z 02.05.2009 16:51:29:
Civilization se mi taky líbila, ale od trojky už tomu nějak nemůžu přijít na chuť ... Ale čtyřka je údajně super a to nemluvim o remake colonization, to bych taky rád zkusil. Z rts dávám přednost C&C, neni nad starý a původní C&C, no ne? Dočetl jsem se, že chystaj nějakou hru, který by měla vycházet z Master of Magic, na tu jsem opravdu zvědavý, taky jedna z her, co nemá důstojného nástupce ...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: