XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / XChat a PDA

 

XChat a PDA

XChat a PDA

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak na XChat v kapesním počítači.
Často kladené otázky
Q: Proč se mi přes O2 Active nezobrazují smajlíci?
A: Z technických důvodů jsou omezeni. Užít si je můžeš ve vzkazech. Do budoucna se neplánuje je opět aktivovat

Q: Mám O2 a přesto, že jsem byl na O2 Xchatu, mi operátor strhl peníze, proč?
A: Jedná se o závadu na straně operátora, která jde řešit reklamací. Nejlépe přímo na pobočce, vyřešení trvá obvykle pár hodin.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaxiHafanecek ... 17.08.2012 11:34:51 ... (Strom/Strom)
Smajlíci fungují pouze...
Přez o2 portál Smajlíci sou viděl pouze ve vzkazu. Ale, pokud máte aktivní internet v mobilu, tak se můžete klasicky přihlásit přez www.xchat.cz a Smajlíci sou pak již normálně vidět přesně jako na pc. Ale pozor, musíte tedy mít aktivní internet v mobilu který stojí týdně od 40 kč a můžete pak využívat samozřejmě normálně celý net samozřejmě tedy třeba Youtube vám to nespustí za ten základní tarif ale jinak funguje vše jako na pc. Takže pokud chcete vidět na xchatu Smajlíky, tak musíte prostě mít aktivní internet v mobilu a POZOR, připote se až, po potvrzení o aktivaci netu v mobilu přijde vám to formou smsky.
Ebisek Muž Ebisek ... 05.12.2012 01:04:12 ... (Strom/Strom)
Re: Smajlíci fungují pouze...
Odpověď na příspěvek od MaxiHafanecek z 17.08.2012 11:34:51:

Na diskusi okolo internetu v mobilu jsou založené fórka v Internetu a počítačích
Jinak mám takové tušení že O2 Active už je pasé a nefunguje to tak jako dříve, ani bez smajlíků.

Internet v mobilu se dá pochopitelně pořídit i levněji, záleží na aktuální nabídce a případném operátorovi *4*
guest Muž JirPet (chatujme@chatujme.cz) ... 07.12.2012 22:42:18 ... (Strom/Strom)
Re (2): Smajlíci fungují pouze...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 05.12.2012 01:04:12:

Tím že mám paušál od o2 mám zdarma internet v mobilu ale je fakt že měsíčně těch 1200kc platim :D ale bez toho netu kdo vi kolik si operatori uctuji aniz to clovek vysleduje moc nevolam a porad platim 2200 nebo 1900 i s netem na doma :)
Ebisek Muž Ebisek ... 08.12.2012 01:30:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): Smajlíci fungují pouze...
Odpověď na příspěvek od JirPet ( mailto:chatujme@chatujme.cz ) z 07.12.2012 22:42:18:

Někdy když nad tím nebádáš, tak platíš více než musíš *40*
Zkontroluj konkurenční nabídky a možná budeš překvapen, kolik toho internetu můžeš dostat i za nižší cenu :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: