XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Jak moc je člověk mocný

 

Jak moc je člověk mocný

Jak moc je člověk mocný

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Bůh (jako bytost) ještě nikoho nezabil. Člověk ano.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Celtic.Cross ... 11.08.2015 16:46:49 ... (Strom/Strom)
Moc
"Člověk by chtěl být gigantem - a je hovno, kamaráde."

(Jaroslav Hašek)
guest Muž Mimozemske_DNA ... 29.11.2019 11:27:14 ... (Strom/Strom)
Re: Moc
Odpověď na příspěvek od Celtic.Cross z 11.08.2015 16:46:49:

Přesně tak, neumí levitovat, neumí se sami léčit, neumí vyrobit technologii v jiném souhvězdí, nedostali se nikdy ani na měsíc, a to že se ježíš kristus choval jako člověk, kde při procházce na poušti byl slabý a vypráhlý v halucinacích se mu zjevil Satan který je jeho černé svědomí nic víc, dokazuje že to byl jen člověk, snílek, kdyby to byl syn boha , bez stroje by levitací odletěl až ke slunci a nezemřel. stále chcete uctívat zombie na kusu dřeva,,který je symbol srabáctví a je slabší než lidé? Já teda ne, a necítím se provinile ani mě nehryže svědomí,,hrdě odmítám ježíše boha, a všechny tyhle svaté nacisty, věřím že do žádného smýšleného pekla nepůjdu, jelikož jsem silnější než oni.

Těšilo mě

- Pepa
guest Muž 12_to_je_pohoda (Billyselfish@seznam.cz) ... 25.05.2020 20:45:22 ... (Strom/Strom)
Re: Moc
Odpověď na příspěvek od Celtic.Cross z 11.08.2015 16:46:49:

Dokud nebude člověk schopný si sám uzdravit svoje tělo, ale bude vyplaseny jak malý fracek z nějaké korony, tak můžu hrdě prohlásit, že člověk je bezmocná hromada hnoje. Jestli je to boží obraz pak je jasné proč Bůh ještě nepřišel, tak je sám neschopný a bojí se mocnějšich kteří připravují soud na kterém bude zbaven funkce sám neschopný Jehova, silnejsim Bohem který existuje, tedy Mimozemšťanem Ashtarem Sheranem. *6*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: