XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Sběratelství

Sběratelství

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Prostor k výměně zkušeností i sběratelských artiklů
Věnujete se sběratelství? Co sbíráte, proč, co vám vaše záliba dává a bere? Co považujete za největší perlu vaší sbírky? Můžeme se handrkovat, dohadovat, měnit, prodávat, nebo si jen tak povídat a sdělovat zkušenosti a zážitky spojené se sbíráním téměř čehokoli Totálně vysmátý   *1*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž LIBKUR (LIBKUR@centrum.cz) ... 30.08.2006 20:15:50 ... (Strom/Strom)
S N Y versus R E A L I T A
Zdarec,
jelikož stále trpím častými sny ve spánku i polospánku, tak už mám velkou chuť si založit SBÍRKU SNÚ a hlavně by mne pak zajímal rychlý náhled do nějakého snáře nejlépe na x-chatu případně internetu, aby šel porovnat výklad snů s realitou následných dnů a dále si udělat nějakou statistiku do plusu a mínusu v úspěšnosti výkladu.
Vím, že metoda chce propracování, ale snad se najde někdo, kdo by mi seriózně PORADIL ?
*31*LIBKUR*31*

PS.: Jsem v chatování začátečník !
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 03.09.2006 23:45:54 ... (Strom/Strom)
Re: S N Y versus R E A L I T A
Odpověď na příspěvek od LIBKUR ( mailto:LIBKUR@centrum.cz ) z 30.08.2006 20:15:50:


http://www.snar.cz/

Tohle je link na snář, co jsem našel na internetu, zadáš tam o čem se Ti zdálo :-)
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 03.09.2006 23:46:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): S N Y versus R E A L I T A
Odpověď na příspěvek od ViLLe_VaLO ( mailto:ville_valo@centrum.cz ) z 03.09.2006 23:45:54:

Máš tam i možnost po registraci vést si svůj deníček snů ;-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: