XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Astrální cestování

 

Astrální cestování

Astrální cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jev, při němž cestuje duše bez těla.
Taky vás fascinují ty řeči o astrálním cestování, tedy jevu, při němž se duše odpojí od těla a sama si cestuje? A věříte na to vůbec, nebo to jsou podle vás jen kecy, kecy a kecy?
Doufám, že toto forum bude navštěvované..!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž aImas (nedam@centrum.cz) ... 29.01.2015 11:11:53 ... (Strom/Strom)
astrálné tělo
Astrálné tělo není škodlivé, ani prospěšné astrálné tělo prostě je a jsme s ním spojeni od narození až do smrti hmotného těla. Za určitých podmínek se s ním můžeme spojit ale většinou s ním komunikujeme nevědomě. Každý člověk ve svém podvědomí cítí toto spojení ale vysvětluje si ho různě...jednou je to strážný anděl, jednou démon a jednou samotný Bůh..... Staré národy nějakým způsobem taky vycítili přítomnost tohoto nehmotného dvojčete lidského těla a snažili se s ním spojit různými způsoby..za pomocí drog ale i za pomocí staveb, anebo myšlenkových konstrukcí v meditacích. Kde "žije" toto astrálné tělo?....Prostor kde sídlí si představujeme jako nebe, podsvětí, očistec.....Fyzikálně jde myslím o dimenzi kde neexistuje prostor ani čas...kde "Je".....ale není tam "byl", není tam ani "bude", protože všechno tohle je projektováno do jediného okamžiku. Historie je plná takových nápověd, které nám říkají že v tomhle prostoru přebývá všechno to, co označujeme slovem "nadpřirozeno"......Proto například když říká Bůh o své "identitě" pouze prohlašuje..." Já jsem"

aImas - achil
guest Muž MacCh ... 29.01.2015 12:51:35 ... (Strom/Strom)
Re: astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od aImas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 29.01.2015 11:11:53:
No pokud si pamatuju tak si mi nedávno psal že pohrdáš každým náboženstvím.*367* A ted si tady dokonce přiznal svoje tajné touhy k okultismu. Bravo ,-k tvému příspěvku můžu říct jen jediné,"píšeš Bludy" níže sem už napsal jak to je doopravdy s astrálním tělem milý synu. *642*Proto Ježíš o sobě řekl "Já Jest"
Ebisek Muž Ebisek ... 29.01.2015 16:32:35 ... (Strom/Strom)
Re (2): astrálné tělo
Odpověď na příspěvek od MacCh z 29.01.2015 12:51:35:

To ale nikomu nebrání mít svůj názor na nějakou věc. *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: