XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Astrální cestování

 

Astrální cestování

Astrální cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jev, při němž cestuje duše bez těla.
Taky vás fascinují ty řeči o astrálním cestování, tedy jevu, při němž se duše odpojí od těla a sama si cestuje? A věříte na to vůbec, nebo to jsou podle vás jen kecy, kecy a kecy?
Doufám, že toto forum bude navštěvované..!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž berserg ... 29.08.2007 20:08:10 ... (Strom/Strom)
prosba
Ahoj. Chtěl bych vidět, jak funguje to Vaše cestování v praxi. Nechtěl by někdo ke mně astrálně přicestovat a pak mi tady napsat třeba jak vypadám a co mám na sobě a co je v mém okolí?
Né to byl jen takový vtip. Je mi jasný, že tady všichni melete o své fanazii - která je opravdu bezbřehá (z vlastní zkušenosti) a že byste astrálně nedocestovali ani od vaší postle do vedlejší místnosti. No snažte se dál, jak chcete a když se budete opravdu, ale opravdu moc snažit, tak určitě budeta astrálně cestovat a bude to pro vás to nejreálnější na světě - akorát to nebude nijak souviset s tímto světem. Pouze se světem ve vaší hlavě.
guest Muž Elliie (wampire0kessy@centrum.cz) ... 10.10.2007 12:01:12 ... (Strom/Strom)
Re: prosba
Odpověď na příspěvek od berserg z 29.08.2007 20:08:10:

Jeste kdybys tak vedel co to je astralni cestovani, ze? :)


*111**154*
guest Muž berserg ... 21.10.2007 09:38:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): prosba
Odpověď na příspěvek od Elliie ( mailto:wampire0kessy@centrum.cz ) z 10.10.2007 12:01:12:
Vidím, že mě máš přečteného. Zřejmě k tvé schopnosti astrálně cestovat, dokážeš i číst myšlenky. Začínám se tě bát.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: