XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Guest

Guest

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Guest aka šmírák. Používáte ho? Nově může guest pouze do nestálých místností.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž bajiva1 (bajiva1@centrum.cz) ... 08.12.2013 17:14:49 ... (Strom/Strom)
příspěvek k tématu Guest
Domnívám se, že chat znamená povídat (psát). Nic takového ovšem nemá guest v úmyslu, když vstupuje do jakékoliv místnosti. Jeho účelem je jen sledování (šmírování) různých bavících se lidí a může toho i jinde zneužívat. Mohlo by se jednat i o porušování osobní svobody projevu chatujících. Myslím, že by se administrátoři měli nad tímto zamyslet, a pokud místnost projeví přání, návštěvy guestů tam zakázat.
guest Muž zahradkova ... 09.12.2013 07:06:33 ... (Strom/Strom)
Re: příspěvek k tématu Guest
Odpověď na příspěvek od bajiva1 ( mailto:bajiva1@centrum.cz ) z 08.12.2013 17:14:49:
jsem za , aby quest bylo zakázáno, je to velmi nepříjemné a spoustu přátel odrazuje od psaní na xchatu
Jard01 Muž Jard01 (jard01@centrum.cz) ... 09.12.2013 16:07:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): příspěvek k tématu Guest
Odpověď na příspěvek od zahradkova z 09.12.2013 07:06:33:
a mě zas přijde velice nepřijemné že nám zde chamrať z lide.cz chce rozkazovat co máme a nemáme dělat*901*



Největším vzrušením není zabíjet, ale nechat žít !!
guest Muž 7sarajka (7sarajka@centrum.cz) ... 10.12.2013 14:51:11 ... (Strom/Strom)
Re (3): příspěvek k tématu Guest
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@centrum.cz ) z 09.12.2013 16:07:30:

Můžeš mně odpovědět,proč volíš taková slova???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokud jsme pro Tebe "chamraď",(což je mimo jiné i spisovně),, nick zahradkova je velice ,velice slušný člověk ,! Tebe neznám,ale podle Tvých příspěvků je lehké si názor udělat!!
guest Muž FajnMilan ... 10.12.2013 15:22:31 ... (Strom/Strom)
Re (4): příspěvek k tématu Guest
Odpověď na příspěvek od 7sarajka ( mailto:7sarajka@centrum.cz ) z 10.12.2013 14:51:11:

To je ta jeho demokracie..Když přijdou noví lidé tak je nazve chamradí.. Takhle pomáhá lidem už 10 let ..to se teda vyznamenal. Bingoo Pokud by se opravdu umožnila volba všech stálých room, že si guesta vpustí nebo nevpustí, tak by chlapec ztratil smysl života. Žije zřejmě jen tím.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: