XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rafaiella ... 04.06.2006 19:20:57 ... (Strom/Strom)
whmm
děkuju všem co promazávaj fora...jen tak dál!je to fakt fajn když tam člověk vleze a vidí že je to promázlý aspoň měsíc do zadu,to pak člověk ani neví co tam předtim bylo a zase nechce reagovat na příspěvek, kterej tam zůstal a už byl řešenej, takže se tam nepíše vůbec..

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA VŠECHNY
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 08:51:43 ... (Strom/Strom)
Re: whmm
Odpověď na příspěvek od Rafaiella z 04.06.2006 19:20:57:

Nemám pocit, že by se nějak extrémně promazávalo, od toho se dávno - vyjma sekce "Kontakty s adminy" - upustilo a moderátoři spíše diskuze podporují, než by je mazali. O některých sekcích si dokonce dovoluji prohlásit, že vyjma vyložené reklamy se nemaže nic. Nechceš nás trochu zasvětit do problému, kde Ti bylo co smazáno?

Elfik *88*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 12:19:27 ... (Strom/Strom)
Re (6): whmm
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:ala@havlas.eu ) z 05.06.2006 10:47:00:

ja teda nevim .... jak moc se zmenil .... ja bych rekl ze je těch moderátorů k "rozproudění" diskuze stále méně a méně .... spíš mi to přijde že moderátoři se snaží nemazat ... ale taky bych řekl že se nesnaží moderovat ... ona je to nepřímá úměrnost ... cím více moderátor moderuje tím méně musí mazat .... a v tomto duchu jsme byli my dědečkové na forech vychováváni ťuňťou .... co já si tak pamatuju tak na tlačítko smazat se ani moc šahat nemuselo ... stačilo diskuzi vrátit k tématu .... což teď již moc často nevidím .... ale to je dáno i rozdílem mezi tebou a tuntou .... a ten styl vedení toho teamu moderátorů je prostě jiný ....
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 16:14:49 ... (Strom/Strom)
Re (11): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 16:09:08:

Mno, ale otázka je, jak to řešit a kde moderátory sehnat?
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 05.06.2006 16:21:09 ... (Strom/Strom)
Re (12): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 16:14:49:

Nemá to spíše na starosti KeithT?
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 16:23:53 ... (Strom/Strom)
Re (13): whmm
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 05.06.2006 16:21:09:

To jo. Ale viditelně se na moderování lidi moc nehrnou. Já bych se nechal upsat možná k některým kategoriím, ale tam jsou buď moderátoři v pořádku nebo bych se tam moc nepohodl s ostatními píšícími.
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 16:48:36 ... (Strom/Strom)
Re (14): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 16:23:53:

Jsem kvalitní moderátor?? *85*

Já že sem se hlásil i do dalších sekcí, ale nikdo mě nic nedal *12*
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 17:11:45 ... (Strom/Strom)
Re (15): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 16:48:36:

Nevím, ale nemyslím si, že bys mohl zvládat kvalitně moderovat. Proč si to myslím? Moderuješ tuším nějakých 200 for, kdybys aktivně a konstruktivně moderoval jen čtvrtinu z nich, tak by to musela být spousta práce. Pokud takhle moderuješ víc z nich, musíš být něco víc než člověk ...
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 17:21:57 ... (Strom/Strom)
Re (16): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 17:11:45:

Ono z těch sekcí co moderuju se rozvíjí debata docela špatně.
Jak mohu rozvíjet debatu na foru o hudbě, kterou neposlouchám, sportu o kterém vím prd či nefandím danému týmu.
O filmech se zminovat nebudu, jelikož tam mám rád vše....

A upřímně na forech strávím 90 procent celkového času co jsme na xchatu, teda pokud neřešim něco důležitého onlajn *40*.

Nyní jsme svojí působnost rozšíil o skeci Internet a Pc a píšu skoro do každého fora co se v této sekci nachází. To samé se týká sekce xchat.
Máš zde spoustu fór co moderovat nepotřebujou (násobilka atd...) a další část tvoří kde je diskuze živá sama o sobě a já jakožto moderátor si to rád přečtu, ale otázky, které mám byly již položeny či žádné nemám. Ono nejde jenom posuzovat jak moderátor na daná fóra přispívá a upřímně na některé fóra ani přispívat nechci, jelikož jsem rád pokud vyhnije a je toto forum smazáno pro neaktivitu....

Elfkam >> A proto si mě musíte předcházet a bejt na mě hodní abych neodešel *85*, což ani v nejbližší době nehodlám udělat. Ale jedna sekce navíc by mě neuškodila *88*
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 05.06.2006 18:10:40 ... (Strom/Strom)
Re (17): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 17:21:57:

A právě proto si myslím, že by se do hudby a sportu mělo dosadit více moderatoru, any nedocházelo k tomu o čem mluvíš. Tímto neaspirují na tuto fci, protože ty sekce vůbec nesledují. Ale do těchto sekci by se určitě takových 5 moderatoru hodilo.

Pokud je diskuze na foru živá samá o sobě, ještě pořád neznamena, že tam není potřebný moderator. Moderator by měl diskuzi směřovat k tématu, popř. uklidňovat vášně nebo odkazovat na jiná (k tomu určená) fora.

IMHO by se měl moderator zajímat o sekci nejenom z hlediska mazání a moderování, ale taktéž o samotné téma sekce. Tj mít přehled, případně (zdůrazňuji případně) umět poradit. Vůbec nemusí to téma znát dokonale, ale stačí jen amaterský zájem.

Jinak připojuji se k názoru, že se jen těžko dá zvládat sledovat a kvalitně moderovat přes 200 for. I přesto že 90% strávíš na forech. A to už proto, že jak sám píšeš, některá témata v sekci tě nezajímaji.
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 18:21:23 ... (Strom/Strom)
Re (18): whmm
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 05.06.2006 18:10:40:

5 moderátorů už je moc i na sekci typu sport a hudba *41*. Zvláště když ve sportu je cca 30 - 40 for, to by se tam moderátoři umlátily.

Ale milí Frey, koukám se zase nudíš a chceš si rejpnout kde to jde! K tomuto bodu se nebudu vyjadřovat, jelikož kdyby sis to pořádně přečetl tak sem nenapíšeš tuto věc *1037*

IMHO jsme někde řekl, že se o toto nezajímám a že nemám přehled. Přehled mám až moc dobrý, vím kdo kde mě spamuje a od jakého uživatele lze očekávat věcné příspěvky.......Ale i sebedokaneljšího moderátora nemůže zajímat naprosto vše ze sekce, kterou moderuje, to je naprostá útopie.

Opravdu nemám problém svých 207 for (georgův script je trošku nepřesný..tkaež toto číslo je odhad) v pořádku sledovat a bedlivě si pročítat a vesele si přispívat. Ano to, že mě některá témama nezajímají má pouze za náslaedek, ež na toto forum nepřispívám, ale jinak to čtu.
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 05.06.2006 18:30:09 ... (Strom/Strom)
Re (19): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 18:21:23:

Asi ano, 5 modetatoru je hodně. Ale na druhou stranu, proč to nezkusit.

Ne, ja sem vůbec nerýpal. Naopak, jenom diskutuji, polemizuji, to snad mohu ne? :) (Kdybych si chtěl rýpnout, tak ti třeba teď řeknu, že se píše milý Freyi *3*)

Měl jsem na mysli, přehled o tématu sekce, ne o tom kdo ke spamuje.

Souhlasím *40*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 18:37:28 ... (Strom/Strom)
Re (20): whmm
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 05.06.2006 18:30:09:

Protože moc lidí v tomto případě škodí.....

S češtinou mě můžeš vlést víš kam *4*

A zase rýpeš *1037*

Aspoň že tak. A už takto zvládám mnohme více fór než moderuju, tka proč jich nemoderovat více *88*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 17:11:48 ... (Strom/Strom)
Re (15): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 16:48:36:

Do značné míry proto, že nemůžeme mít jednoho moderátora na všechno :o) Už takhle, kdybys náhodou odešel, tak budeme těžko lovit náhradu...

ELfik *88*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 18:42:08 ... (Strom/Strom)
Re (18): whmm
xtuntax: neodešla ty jsi kvuli Jardinovi? *72*

elfkam: ja ale pořád vidím rozdíl mezi "nemazáním" a moderováním .... mel jsem dve sekce (řekněme jednu a kousek) a dalo mi to skoro dvě hodiny než jsem to přečetl ... něco napsal .... někde upravil směr diskuze .... a vyjimecne nekde neco umazal .... snažil jsem se držet toho co tady bylo vždycky zaběhnuté .... co přešlo ze starých for ...

ad nový moderátoři .... speciálně v Lásce.... stačí si přečíst fora a člověk tam najde pár jedinců co se dokážou bavit o čemkoliv a jsou vidět na každém foru .... ty tu sekci moderují víc než moderátoři .... což říkám zase něco co jsem kdysi už vypustil .... moderátor není ten, kdo má u každého příspěvku čudlík "Smazat"

Lothar: věř mi že i o tématu o kterém nic nevíš se dá diskutovat .... když už nic jiného tak otázkou nic nepokazíš (a rozvineš tím diskuzi) *18*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 18:51:47 ... (Strom/Strom)
Re (19): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 18:42:08:

Ano ano to je pravda *18*, ale zase na co bych se měl ptát na foru o metalu, punku když poslochám Techno *3*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 18:52:01 ... (Strom/Strom)
Re (19): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 18:42:08:

- Ano, já s Tebou souhlasím, to je ideální přístup. Bohužel takových moderátorů, kteří by byli až takhle schopní, máme - a vždy jsme měli - tragický nedostatek. Proto máme i nějaké "nemazače", protože mě osobně přijdou jako menší zlo než "mazači"...
- Jak jsem již říkal, feinnnemu...konkrétní tipy a podněty jsou vždykcy vítány. Samozřejmě je pak otázka, jestli dotyčný má zájem o moderování (dost lidí, kteří kvalitně přispívají bohužel nemá), ale pokud o někom takovém víš (víte), klidně piš (pište). My samozřejmě nemůžeme všechna fóra neustále sledovat a ono když člověk to správné fórum pravidelně nesleduje, tak z pozdějšího čtení nemusí získat ten správný pohled na věc.

Elfik *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: