XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rafaiella ... 04.06.2006 19:20:57 ... (Strom/Strom)
whmm
děkuju všem co promazávaj fora...jen tak dál!je to fakt fajn když tam člověk vleze a vidí že je to promázlý aspoň měsíc do zadu,to pak člověk ani neví co tam předtim bylo a zase nechce reagovat na příspěvek, kterej tam zůstal a už byl řešenej, takže se tam nepíše vůbec..

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA VŠECHNY
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 08:51:43 ... (Strom/Strom)
Re: whmm
Odpověď na příspěvek od Rafaiella z 04.06.2006 19:20:57:

Nemám pocit, že by se nějak extrémně promazávalo, od toho se dávno - vyjma sekce "Kontakty s adminy" - upustilo a moderátoři spíše diskuze podporují, než by je mazali. O některých sekcích si dokonce dovoluji prohlásit, že vyjma vyložené reklamy se nemaže nic. Nechceš nás trochu zasvětit do problému, kde Ti bylo co smazáno?

Elfik *88*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 12:19:27 ... (Strom/Strom)
Re (6): whmm
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:ala@havlas.eu ) z 05.06.2006 10:47:00:

ja teda nevim .... jak moc se zmenil .... ja bych rekl ze je těch moderátorů k "rozproudění" diskuze stále méně a méně .... spíš mi to přijde že moderátoři se snaží nemazat ... ale taky bych řekl že se nesnaží moderovat ... ona je to nepřímá úměrnost ... cím více moderátor moderuje tím méně musí mazat .... a v tomto duchu jsme byli my dědečkové na forech vychováváni ťuňťou .... co já si tak pamatuju tak na tlačítko smazat se ani moc šahat nemuselo ... stačilo diskuzi vrátit k tématu .... což teď již moc často nevidím .... ale to je dáno i rozdílem mezi tebou a tuntou .... a ten styl vedení toho teamu moderátorů je prostě jiný ....
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 12:44:49 ... (Strom/Strom)
Re (7): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 12:19:27:

Co se začít bavit konkrétně a pokusit se najít nějakého moderátora, který "aktivně podporuje věcnou diskuzi". Možná se to povede. Já si z poslední doby vzpomínám, že jsem viděl se takto snažit Mar.tana, ale to není moderátor.
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 12:52:01 ... (Strom/Strom)
Re (8): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 12:44:49:

Co máš přesně na mysli tím "aktivně podporuje věcnou diskuzi"??

Pod tímto pojmem is mohu přestavit vícero věciček
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 12:57:02 ... (Strom/Strom)
Re (9): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 12:52:01:

Cokoliv, co prospěje k dalšímu rozproudění diskuze nebo k jejímu nasměrování zpět k tématu a podobně ...
Takže z těch vícero věciček téměř vše a klidně si to tu můžeme projít od sekce k sekci :)
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 13:16:04 ... (Strom/Strom)
Re (10): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 12:57:02:

Tak to předpokládám dělá většina moderátorů. Teda pár (2) vyjímky mě napadají *85*
A jenom bych řekl, že není možné mít pro každou sekci stejný metr.
A jestli se ti chce tak můžeš danýma sekcema projít a podělit se s náma o tvé poznatky

mar.tan >> Tak titul moderátor roku asi nevyhraju *3*
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 13:36:10 ... (Strom/Strom)
Re (11): whmm
Odpověď na příspěvek od Lothar ( mailto:lothar2@email.cz ) z 05.06.2006 13:16:04:

Sleduju jenom pár sekcí, ale dobrých moderátorů tu vidím zoufale málo. Musím, ale říct, že ani já bych jím rozhodně nebyl, že je to sakra náročná práce a že takovým patří jen čest.
Pak se tu najdou snaživý moderátoři. Proti nim také nic nemám a vážím si jich. Ale jsou tu i takoví, u kterých pominula už i ta snaživost.

A pokud jde o sekce, tak uvedu příklad té, kde je něco špatně:

Koníčky a záliby

- Podle http://xchat.georgo.org/moderatori/ je tam třetina for tlejicích nebo bez příspěvku.
- Z moderátorů jsou tam Lupin2 ( napsal v sekci poslední příspěvek 17.02.2006) a B.h.E ( za poslední měsíc 3 příspěvky v celé sekci - z nich je jeden buzerující a jeden omluva za nevhodné mazání)
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 13:56:57 ... (Strom/Strom)
Re (12): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 13:36:10:

No, máš-li (máte-li) tipy na nové moderátory, kteří by pravděpodobně odpovídali těmhle představám, tak návrhy samozřejmě uvítáme. Schopných lidí není nikdy dost *22*

Elfik *88*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 14:45:02 ... (Strom/Strom)
Re (12): whmm
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2006 13:36:10:

Mno toto asi nebude správný přístup moderátoa aby mu půlka témat vyhnila. .-/

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: