XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Dotazy

 

Dotazy

Dotazy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy ohledně služby XChat.cz
Pozor   *90* Než přispějete:

► Před přispěním zkuste nejprve hledat v nápovědě.
► Ujistěte se, zda nemáte zapnuto Greasemonkey, Stylish nebo jiné rozšíření ve svém prohlížeči, které může způsobovat Váš problém.
► Pokud se vám něco nezobrazuje, jak má, zkuste nejprve vymazat cache prohlížeče.
► Pokud máte potíže s místností a tamními java skripty, na LITE verzi můžete v místnosti snadno přeskočit, pokud na konec URL (řádek s adresou stránky) připíšete: &js=0&nonjs=1 Problémy se mohou nejčastěji vyskytovat u starších verzí internetových prohlížečů (Internet Explorer 5 ve Windows 98, 2000 apod.).

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mistrmaster Muž mistrmaster (mistrmaster@seznam.cz) ... 24.08.2023 09:01:57 ... (Strom/Strom)
přístup
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, protože hodně cestuji a ne všude je možný přístup na všechny stránky vč. xchatu (- problém jsem měl např. v Turecku, Indii... někde jsou restrikce dané vládou, jinde majitelem připojení...) - je možné použít VPN kterou si pro tyto účely platím (případně moji vpn -běží mi doma, která ale ne vždy je dostupná a rychlá) k přístupu na xchat? Vím, že TOR a anonymizační systémy, proxy... by se používat neměly, jsou proti pravidlům xchatu a tak se ptám, hledám cestu...
Děkuji
Pavel
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@xchat.cz) ... 24.08.2023 20:46:55 ... (Strom/Strom)
Re: přístup
Odpověď na příspěvek od mistrmaster ( mistrmaster@seznam.cz ) z 24.08.2023 09:01:57:

VPN doma je naprosto v pohode. Placena VPN uz z principu umoznuje anonymizaci, takze by se pouzit nemela a je mozne, ze ani nebude fungovat.
mistrmaster Muž mistrmaster (mistrmaster@seznam.cz) ... 25.08.2023 08:07:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): přístup
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( gymjwm@xchat.cz ) z 24.08.2023 20:46:55:
Díky, vím, že by se placená používat neměla proto se ptám. Nerad bych kvůli tomu dostal ban. Nicméně jsou situace, kdy ani domácí nepomůže a pak mohu použít právě jen tu placenou ( stalo se mi to jednou v Turecku a jinak třeba v Číně) . Používám "kvalitnějš"í placené VPN co si umí většinou poradit i se sofistikovanějšími blokacemi a testnul jsem to i pro xchat a fungují. Ale jak jsem již napsal, nerad bych kvůli tomu dostal ban.
Díky

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: